پس از آخرین بررسی ها؛

هیات رئیسه پارالمپیك از تصمیم خود برای حذف ۳۴ سهمیه كوتاه نیامد

هیات رئیسه پارالمپیك از تصمیم خود برای حذف ۳۴ سهمیه كوتاه نیامد به گزارش اسب من هیات رئیسه كمیته ملی پارالمپیك از تصمیم خود برای حذف ۳۴ سهمیه كوتاه نیامد و بر سیاست قبلی تاكید نمود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، نشست اعضای هیات رئیسه و اجرایی كمیته ملی پارالمپیك كه در حضور نمایندگان وزارت ورزش برگزار گردید بر اجرای سیاست تدوین شده برای اعزام به المپیك توكیو تصریح كرد.
این جلسه با حضور مهدی علی نژاد و علی رغبتی كارشناس ورزش و طیبه سیاوشی نماینده مجلس برگزار گردید و پس از بحث و بررسی و رای گیری بر اجرای دستور العمل از پیش تعیین شده تاكید شد.

هادی رضایی در این مورد اظهار داشت: در این حوزه وزارت ورزش هم از كمیته ملی پارالمپیك حمایت لازم را خواهد داشت و تاكید كرده كه از هر تصمیمی حمایت می كند. بر این اساس، دستورالعملی كه سال قبل تهیه شد و بر اعزام مشروط ورزشكاران و تیم های صاحب سهمیه تاكید داشت، همچنان ملاك است.
ویادامه داد: در نشست امروز در مورد همه رشته ها و ورزشكاران شان صحبت شد، بحث های مختلفی صورت گرفت و نظرات موافق و مخالف عنوان شد. از زمانی كه سیاست مورد نظر تدوین شد تا امروز ۱۴ ماه می گذرد، عملكرد ها طی این مدت ملاك بوده است ضمن اینكه وزارت ورزش هم بر اجرای سیاست تدوین شده تاكید داشت.
سرپرست كاروان ورزش ایران در بازیهای پارالمپیك توكیو تصریح كرد: از فردا مهلت تعیین شده از جانب كمیته بیبن المللی المپیك برای اعلام آمادگی نهایی جهت اعزام هر یك از ورزشكاران و تیمهای صاحب سهمیه شروع می شود. این مهلت برای رشته های مختلف متفاوت بوده و تا دو ماه دیگر ادامه دارد. در موعد هر رشته باید نسبت به اعلام اعزام شدن یا نشدن آن اقدام نماییم در غیر این صورت جریمه می شویم.

1398/11/15
23:12:02
5.0 / 5
4441
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری