۱۵ میلیون، سقف قرارداد كمانداران در لیگ برتر!

۱۵ میلیون، سقف قرارداد كمانداران در لیگ برتر! به گزارش اسب من مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تیروكمان میزان قرارداد كمانداران را یك تا ۱۵ میلیون تومان عنوان نمود و اظهار داشت: با وجود پایین بودن قرارداد كمانداران، اما امسال استقبال ملی پوشان از لیگ برتر خارج از سالن تیروكمان قابل توجه بود.


محبوبه شهریاری در گفتگو با ایسنا، بعد از برگزاری هفته نخست دهمین دوره مسابقات لیگ برتر خارج از سالن تیر و كمان درباره این مسابقات اظهار نمود: در این دوره از مسابقات استقبال كمانداران در رشته های كامپوند و ریكرو زنان و مردان قابل توجه بود و تعداد تیم های شركت كننده از نظر كمی و كیفی راضی كننده بود، به صورتی كه در بخش ریكرو مردان ۹ تیم، در بخش زنان ۵ تیم در كامپوند مردان ۱۰ تیم و در بخش زنان ۸ تیم جهت شركت در دهمین دوره رقابت های لیگ برتر خارج از سالن تیر و كمان شركت كرده بودند.
وی درباره حضور ملی پوشان در این دوره از رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: امسال استقبال ملی پوشان با وجود پایین بودن قراردادها در رشته های ریكرو و كامپوند زنان و مردان قابل توجه بود و تصور می كنم اگر تیمی در اواسط لیگ انصرف ندهد، شاهد برگزاری لیگ پویا و باكیفیتی باشیم.
مسوول برگزاری لیگ برتر تیروكمان میزان قرارداد بازیكنان را یك تا ۱۵ میلیون تومان عنوان نمود و اضافه كرد: متاسفانه علیرغم این كه چند سالی از برگزاری لیگ برتر تیروكمان سپری می شود به خاطر عدم حمایت اسپانسرها از این رشته هنوز مبلغ قرارداد كمانداران بسیار پایین است، به صورتی كه بیشترین مبلغ قرارداد برای كمانداران مطرح حاضر در لیگ چیزی در حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون است و برخی كمانداران حاضرند حتی با یك میلیون تومان در لیگ تیر بزنند.
شهریاری پیرامون این پرسش كه آیا فدراسیون برای تیم های برتر لیگ جوایزی را هم پیشبینی كرده است یا خیر؟ اضافه كرد: جوایز نقدی پیشبینی نشده اما تیم های اول تا سوم با هزینه خود و حمایت فدراسیون می توانند در مسابقات آسیایی یا جهانی حضور پیدا كنند.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا امسال هم در جذب اسپانسر با مشكل خاصی مواجه بودید یا خیر؟ خاطرنشان كرد: مشكل جذب اسپانسر دغدغه همیشگی تیم های تیر و كمان است و متاسفانه اسپانسرها استقبال خوبی از این رشته نمی كنند. به هر صورت تلاش می نماییم با تمام سختی ها لیگ را به خوبی برگزار نماییم.
مسئول برگزاری لیگ برتر تیر و كمان افزود: امسال برخلاف سال های گذشته، استقبال تیم های استانی از لیگ برتر تیروكمان راضی كننده بود. البته انتظار داشتیم شاهد حضور تیم های مطرحی در لیگ برتر تیروكمان باشیم كه متاسفانه به خاطر پوشش تصویری كم و عدم استقبال اسپانسرها شرایط حضور این تیم ها در لیگ برتر تیروكمان ضعیف است.
وی اظهار داشت: با وجود اینكه تیر و كمان رشته المپیكی است و در جمع ۱۰ فدراسیون برتر قرار دارد اما كمتر مورد حمایت مسئولین قرار می گیرد و این جای تاسف دارد.
شهریاری در پاسخ به این پرسش كه آیا امسال هم رقابت های لیگ برتر تیروكمان به صورت متمركز برگزار می شود یا خیر؟ اضافه كرد: طی تفاهم نامه ای كه فدراسیون تیر و كمان با آكادمی راد در سایت تیر و كمان منعقد كرده، امسال برای كاهش هزینه های تیم های شركت كننده در لیگ، كلیه مسابقات در مجموعه آكادمی راد برگزار می شود تا تیم ها از نظر مسافت دغدغه ای برای حضور در مسابقات نداشته باشند. البته هر تیمی جهت شركت در رقابت های لیگ برتر باید مبلغ دو میلیون تومان به حساب فدراسیون ورودی پرداخت می كرد.
او در آخر پیرامون این پرسش كه برای پیشگیری از انصراف تیم ها در اواسط لیگ و برگزاری لیگی منظم و پویا چه برنامه ای پیشبینی شده است، اظهار داشت: برای پیشگیری از انصراف تیم ها در اواسط لیگ و برگزاری لیگ منظم و پویا تلاش كردیم امسال از هر تیمی مبلغ ۲ میلیون تومان ورودی دریافت نماییم و از سرپرست تیم ها هم تعهدنامه اخلاقی دریافت نماییم تا تیم ها به راحتی لیگ را ترك نكنند. ما امیدواریم امسال بر خلاف سال های قبل شاهد برگزاری لیگی باكیفیت و منظم از جانب تیم های شركت كننده باشیم.1398/06/22
14:34:18
5.0 / 5
4993
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیر و كمان , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری