سهرابیان در گزارش اسب من:

نمی گذاریم آبروی ایران خدشه دار شود، از بدهی ها اطلاع نداشتم!

نمی گذاریم آبروی ایران خدشه دار شود، از بدهی ها اطلاع نداشتم! اسب من: رئیس جدید فدراسیون قایقرانی پیرامون بدهی های ارزی و ریالی، اظهار داشت: تمام تلاش خودرا برای پرداخت بدهی ها انجام می دهم و نمی گذارم آبروی ایران خدشه دار شود.علیرضا سهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون بدهی های فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: این بدهی شخصی نبوده و برای فدراسیون می باشد و از شانس ماست كه اینقدر بده! داریم خریدهایی به شكل نسیه صورت گرفته و برخی بدهی ها هم مربوط به مسائل داخلی است. بدهی ها به خرید كاناپولو در جاكارتا، خرید قایق روئینگ از چین و حق عضویت فدراسیون جهانی بادبانی بر می گردد.
وی افزود: رئیس فدراسیون جهانی بادبانی هم طی نامه ای حضور ما را در این فدراسیون تبریك گفته و اعلام نموده اند كه چنانچه این بدهی و حق عضویت پرداخت نشود از حضور ورزشكاران ما در میادین بین المللی ممانعت به عمل خواهند آورد و ما باید این حق عضویت سالانه را مثل تمام فدراسیون های دیگر پرداخت نماییم.
رئیس جدید فدراسیون قایقرانی اشاره كرد: این بدهی مبلغ قابل توجهی است و بهتر است به كلیات آن اشاره نكنم اما برخی پوند، دلار و یورو و مبلغ ۴۸۷ میلیون تومان باز ریالی است. این بدهی ها شخصی نیست و چنانچه شخصی باشد باید توسط خود افراد پرداخت گردد. چون شخصی نیست وظیفه من است كه آنرا حل كنم چونكه شاید من هم چهار سال آینده بخواهم بروم و بدهی داشته باشم. هر اتفاقی بیافتد آبروی ایران است كه خدشه دار خواهد شد و عهده دار آن خود بنده باید باشم.
وی در پاسخ به این سوال كه «آیا شما پیش از انتخابات فدراسیون قایقرانی از میزان این بدهی ها اطلاع داشتید؟»، اظهار داشت: من پیش از انتخابات شنیده بودم كه فدراسیون بدهی ندارد. اما وقتی آمدم متوجه شدم كه مبلغ ریالی ۴۸۷ میلیون تومان بدهی می باشد و ارزی ها را هم پس از بررسی پرونده ها متوجه شدم!
سهرابیان با اشاره به اینكه وظیفه من این است كه بعنوان یك مدیر از وزارتخانه كمك بگیرم، اظهار داشت: پدر و مادر ورزش ایران كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش هستند اما اینكه از آنها انتظاری داشته باشم درست نیست. مطمئناً وزارتخانه باز محدودیت هایی در پرداخت ها دارد و من باز فشاری روی وزارتخانه نمی آورم اما در صورت پرداخت و كمك لطف بزرگی به قایقرانی خواهند داشت.
وی پیرامون اینكه «آیا اسپانسرها درباب پرداخت این بدهی ها به شما كمك خواهند كرد یا خیر؟»، باز اظهار داشت: اسپانسرها كمك می كنند و صحبت هایی در این چند روز شده است.
رئیس فدراسیون قایقرانی درباب اینكه «آیا قایق های خرید شده به ایران وارد شده است یا خیر؟» هم این طور پاسخ داد: قایق های كاناپولو وارد شده است اما روئینگ خیر. بحث ورود قایق های روئینگ باید مدیریت شود چونكه حجم بدهی آن زیاد است. یا باید تعداد قایق ها را كاهش دهیم یا باقی مبلغ قرارداد را پرداخت نماییم. البته این مسئله مستلزم این است كه سازنده موافقت كند كه سفارش ها كاسته شود. به هر حال سازنده قایق سفارش گرفته و از نظر دیپلماتیكی درست نیست كه این قرارداد به این شكل تغییر كند.

1398/01/18
13:19:28
5.0 / 5
4789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری