فرهادیان:

داورزنی بازنشسته نیست

داورزنی بازنشسته نیست به گزارش اسب من، مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش توضیحاتی را در مورد وضعیت انتخابات دو فدراسیون گلف و سوارکاری و بازنشستگی داورزنی ارائه نمود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، آرش فرهادیان در مورد این که گفته شده است انتخابات سوارکاری ۳ آبان برگزار می گردد اما سرپرست فدراسیون عنوان کرده هنوز چیزی مشخص نمی باشد، بیان نمود: دبیر مجمع فدراسیون سوارکاری درخواست کرده بود که انتخابات ۳ آبان برگزار گردد اما سرپرست فدراسیون بر مبنای اختیاراتی که داشت، دبیر را تغییر داد و شخص دیگری را بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون تعیین کرد. ما هم منتظر هستیم. طبیعتا برگزاری مجمع باید با همکاری فدراسیون مربوطه صورت بگیرد و ما خودمان نمی توانیم مجمع را برگزار نماییم چون وزارت ورزش نظارت بر برگزاری مجمع دارد. اگر فدراسیون آمادگی برگزاری مجمع در آن تاریخ را داشته باشد، ما هم نظارت خواهیم کرد و برگزار می گردد.
فرهادیان در مورد بحث بازنشستگی محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال که دائما مطرح می شود، تصریح کرد: من نمی دانم از کجا مطرح می شود. هر آنچه از جانب قانون به ما در مورد شخصی که بازنشسته است، ابلاغ شود، ما هم مطابق قانون رفتار می نماییم. در مورد آقای داورزنی هیچ چیزی به صورت رسمی و قانونی در مورد بازنشستگی او به ما ابلاغ نشده است.
او در مورد تعیین سرپرست برای فدراسیون گلف و علت تعویق مجمع فوق العاده فدراسیون تصریح کرد: سرپرست فدراسیون در یکی، دو روز آینده معرفی خواهد شد. در مورد تعویق مجمع فوق العاده هم بررسی از جانب وزارت ورزش انجام شد و با عنایت به نزدیکی به زمان برگزاری انتخابات، تصمیم گرفته شد برای پیشگیری از عدم وجود هر گونه شائبه، مجمع فوق العاده حذف شود.



1401/07/26
00:07:14
5.0 / 5
252
تگهای خبر: تیم , رسمی , سواركاری , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری