ملی پوشان تیراندازی در انتظار ویزا برای اعزام به مجارستان

ملی پوشان تیراندازی در انتظار ویزا برای اعزام به مجارستان ملی پوشان تیراندازی در صوت آماده شدن ویزا، هفته آینده به اردوی تدارکاتی مجارستان اعزام خواهند شد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ملی پوشان تیراندازی در دو ماده تفنگ و تپانچه منتظر دریافت ویزا هستند تا بتوانند راهی اردوی تدارکاتی مجارستان شوند. مقرر است این ویزا تا اوایل هفته آینده صادر شود.
فاطمه کرم زاده، مه لقا جام بزرگ و پوریا نوروزیان در رشته تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، سجاد پورحسینی و گلنوش سبقت اللهی در رشته تپانچه ورزشکاران اعزامی به اردوی تدارکاتی هستند. احمد نجفی و نصر اصفهانی سرمربی و مربی تیم ملی تپانچه مقرر است تیم ملی را در این اردو هدایت کنند.
پیش از این تیم ملی تیراندازی با تلفیقی از سه ملی پوش تفنگ نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان و مهیار صداقت به همراه الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ هشتم اردیبهشت راهی مجارستان شده بود اما سایر ملی پوشان تفنگ به علت نداشتن ویزا نتوانستند اعزام شوند.
تیم ملی تفنگ در این زمان در مسابقات جایزه بزرگ کرواسی شرکت کرد که آرمینا صادقیان در تفنگ سه وضعیت هفتم و در تفنگ درازکش جوانان به مدال نقره رسید.
تیم ملی تیراندازی مقرر است در مسابقات قهرمانی اروپا که از اوایل خرداد در کرواسی شروع می شود شرکت نماید و مستقیم از اردوی مجارستان راهی این مسابقات خواهد شد.
احمد نجفی در مورد اعزام ملی پوشان به اردوی مجارستان به ایسنا اظهار داشت: منتظر هستیم تا ویزا آماده شود. مقرر است من و آقای نصر اصفهانی به همراه چهار ملی پوش تپانچه عازم اردوی مجارستان شویم. از تیم ملی تفنگ هم تعدادی مانده اند که اگر ویزای آنها آماده شود با ما به مجارستان خواهند آمد. منتظریم و هر زمان که ویزا آماده شود راهی مجارستان خواهیم شد.
منبع:

1400/02/17
13:45:16
5.0 / 5
337
تگهای خبر: اردو , تیراندازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری