پیشكسوت دوومیدانی:

رئیس فدراسیون باید بحق و بدون تنش انتخاب گردد

رئیس فدراسیون باید بحق و بدون تنش انتخاب گردد به گزارش اسب من پیشكسوت دوومیدانی اظهار داشت: شرایط مجمع برای انتخاباتی كه دم از جوانمردی و شجاعت می زند، درست نبود و رئیس فدراسیون باید در محیطی آرام و بدون تنش انتخاب گردد.ولی الله صالح نیا، پیشكسوت دوومیدانی در گفتگو با ایسنا، در مورد انتخابات دوومیدانی، اظهار داشت: انتخابات چیزی نبود كه دوستان توقع داشتند بنابراین آقای كیهانی (رئیس سابق فدراسیون) جلسه را ترك كرد و فكر می كنم حق و حقوقی برای خود قائل بود كه باید رعایت می شد. گویا در روز انتخابات قرار بوده مجمع به تعویق بیفتد اما چند دقیقه بعد تلفن آقای علی نژاد(معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان) زنگ می خورد و بعد از آن می گوید كه یك نفر دیگر به مجمع اضافه شده است.

او در این مورد اضافه كرد: آن شرایط برای انتخاباتی كه دم از جوانمردی و شجاعت می زند، درست نبود. كاندیداها همگی با هم دوست و هم دوره ورزشی بودند و همه قابل احترام هستند در نتیجه هیچ كدام شان مقصر نیستد بلكه مسئولی كه انتخابات را برگزار می نماید، مسئول است.

صالح نیا با اشاره به اینكه دوومیدانی به مدیر و مدبر نیاز دارد، افزود: با عنایت به این كه دوومیدانی رشته ای پایه و مادر است و حتما باید رئیس داشته باشد تا برای المپیك و مسابقات پیش رو برنامه ریزی انجام بدهد، نیاز است تا هر چه زودتر شرایط مشخص شود. رئیس فدراسیون باید بحق و با دموكراسی مد نظر ورزشی ها، در محیطی آرام و بدور از تنش انتخاب گردد. نمی دانم برگزاری انتخابات با رای گیری از راه دور، تلفنی و نامه ای صحیح است یا نه؟ باید این مسائل را از مسؤلان برگزار كننده پرسید اما از آنجایی كه المپیك در پیش است و این رشته هم چند ورزشكار المپیكی دارد باید وضعیت خیلی زود مشخص شود.

او در مورد ورود سازمان بازرسی به حواشی انتخابات دوومیدانی اظهار داشت: اگر در چیزی غل وغش نباشد، نیازی به بازرسی و شكایت نیست؛ فرد وارد كارزار انتخاباتی می شود و در پایان می برد یا می بازد اما اگر كاندیدایی حس كند حقی از او ضایع شده، شكایت می كند.

این پیشكسوت دوومیدانی در انتها اظهار داشت: برای همه كاندیداها آرزوی سلامت و موفقیت دارم، هر كدام كه به حق انتخاب شوند به دنبال كمك به دوومیدانی هستند و امیدوارم سبب سرافرازی شوند. در انتها برای مردم ایران و جهان آرزوی سلامتی دارم چون این ویروس جهانگیر شده و همه را به خطر انداخته است. امیدوارم پزشكان هر چه سریعتر برای آن راهكاری پیدا كنند. در پایان برای هموطنانم در بهار ۹۹ آرزوی سلامتی دارم.

منبع:

1398/12/28
23:02:22
5.0 / 5
3669
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری