سهرابی: پس از یك سال و نیم می گویند تستم مثبت شده، مسئولان كمكم كنند از حقم دفاع كنم

سهرابی: پس از یك سال و نیم می گویند تستم مثبت شده، مسئولان كمكم كنند از حقم دفاع كنم اسب من: ركابزن باسابقه ایران اظهار داشت: تست دوپینگ من یك سال و نیم پیش منفی شد اما الان اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام نموده احتمال دارد چیزی استفاده باشم.مهدی سهرابی در گفت و گو با ایسنا، درباره اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در خصوص اینكه تست دوپینگ این ركاب زن مثبت شده است بیان كرد: بهمن سال ۹۶ ما برای مسابقات قهرمانی جاده آسیا ۲۰۱۸ اردویی در كیش داشتیم و ماموران وادا برای گرفتن تست به كیش آمدند و از ما تست گرفتند دو هفته بعد هم اعلام گردید كه نتیجه تست ها منفی است كه مستندات آن هم موجود است. حالا پس از گذشت یك سال و نیم به من اعلام نموده اند كه احتمال می دهند چیزی بهره برده باشم.

او افزود: من به آنها گفتم می توانند تست های قبل و پس از نمونه گیری كیش را بررسی نمایند كه منفی بوده و حتی در قهرمانی آسیا در میانمار هم تست دادم و منفی اعلام گردید. همین طور گفتم در اردوی كیش نوع گرفتن تست دوپینگ از ما ایراد قانونی داشت چونكه ۱۰ نفر را هم زمان به اتاق مكانیسین تیم بردند و آنجا با هم تست گرفتند، بدین سبب از كجا مشخص است كه تست ها با هم اشتباه نشده بود. از طرفی باید ما پاسپورت معتبر یا ID كارت همراهمان داشته باشیم اما هیچ كدام این مدارك را نداشتیم، بدین سبب این نوع تست گیری از نظر قانونی ایراد داشت.

سهرابی با ناراحتی از اتفاق پیش آمده اظهار داشت: آبرویم برای من بسیار با اهمیت می باشد و از وزارت ورزش، فدراسیون دوچرخه سواری و ستاد نادوی ایران تقاضا دارم به من كمك كنند تا بتوانم از حق خودم دفاع كنم. حتی تست سلامت هایی هم كه فدراسیون از من گرفت همه موجود است كه مشكلی نداشته است و نمی دانم بر چه اساسی الان اعلام نموده اند كه تست من مثبت شده است. نكته مهم دیگری هم كه وجود دارد اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به من اعلام نموده چون نمونه B موجود نیست نمی توانم اعتراضی داشته باشم و از مسئولان تقاضای كمك دارم كه این مشكل شود و بتوانم آبرویم را حفظ كنم.
نتایج تست دوپینگ مهدی سهرابی در مسابقات مختلف همچون كیش كه پاسخ منفی بوده است


منبع:

1398/04/13
12:50:18
5.0 / 5
4897
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری