پاسخ هدایتی به اظهارات كارلوس كی روش

پاسخ هدایتی به اظهارات كارلوس كی روش اسب من پاسخ هدایتی به اظهارات كارلوس كی روش


حسین هدایتی در واكنش به اظهارات سرمربی تیم ملی درباره انتقال شبانه دو بازیكن از استقلال به پرسپولیس در اردوی تیم ملی در یك فایل پاسخ داد. هدایتی اظهار داشت: كی روش باید خودش را به یك روانشناس نشان دهد. باوجود اینكه فكر می كردم ایشان فردی جنتلمن، بادانش و باشخصیت هستند اما متوجه شدم فردی دروغگو، بزدل و.. هستند و برای اثبات این مورد حاضرم در هر محكمه ای حضور پیدا كنم و اسناد آن را ارائه كنم. او چگونه حاضر است به انسان هایی كه خادم این فوتبال بوده اند تهمت بزند. سرمایه ملی ما بازیكنان مان هستند چه در نسل های قبل و چه نسل فعلی هستند؛ آنها افتخارآفرینی كردند نه فقط سرمربی!
آقای كی روش اگر آن ماه هایی كه حقوق معوقه خویش را نگرفته بودی و بلیت گرفتی بودی تا شبانه ایران را ترك كنی... در زمان مدیریت كفاشیان، اگر به دعوت همان علی كریمی اسطوره فوتبال كشورمان به هتل نمی آمدم، شما دو شب پیش از پرواز به استرالیا شبانه ایران را ترك كرده بودی!
فراموش كردید كه به من گفتید آقا پاداش تیم ملی را هنوز نداده اند و من با یك فقره چك پاداش تیم ملی را برای شما صادر و همان شب تقدیم تان كردم.
فراموش كردید كه 3 سال پیش من به دعوت شما ساعت 8 شب به هتل آزادی آمدم. فراموش كردید من در جمع بازیكنان و روی میز شام در همان زمان كفاشیان وقتی پیراهن با امضای بازیكنان عزیز به من هدیه دادید در چند دقیقه صحبت با ملی پوشان چه تعریف و تمجیدهایی از ما كردید. خاطرتان هست كه گفتید كاش پرزیدنت (رییس) فوتبال ایران آقای حسین هدایتی بود؟
می خواهید فیلم های آن زمان كه دوستان با استفاده از موبایل صحبت های شما را ضبط كردند برای به جا آمدن حافظه تان از بازیكنان و آقای نمازی و دوستان دیگر بگیرم و در فضای مجازی منتشر كنم تا مردم ببینند؟ این چه اظهارنظری بود كه انجام دادید؛ من ساعت 1: 30 شب به هتل آزادی آمدم؟ من ساعت 8 شب با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساكت و مترجم شما، پیروانی و شما دور یك میز شام در ساعت 8 شب نشستیم.
آن شب به شما گفتم چه كنم كه ضد مردم كشورم و كشور جمهوری اسلامی ایران مصاحبه نكنی؟ شما از آقای وزیر گله مند بودید و من به خاطر اینكه برای فوتبال ایران حاشیه درست نكنید گفتم چه می خواهید كه فراهم كنم. گفتی 7 ماه است كه حقوق نگرفته ام و من برای بار دوم 7 ماه حقوق عقب افتاده شما را پرداخت كردم. فراموش كردید كه گفتید من لباس ندارم و این امكاناتی كه به ما می دهند خیلی ضعیف است و این لباس برند دار نیست. گفتم چه برندی نیاز دارید؛ آدیداس، نایكی یا... گفتید آدیداس! آنجا از ساكت خواهش كردم تا بهترین لباس آدیداس را برای شما فراهم آورد و وجه آن را تامین كردم تا سریعا برای شما تامین گردد.
گفتم (با اشاره به كی روش) دیگر چه می خواهید؟ گفتید كره برای هر برد 15 هزار دلار به بازیكنان هدیه می دهد. در حضور آقایان تاج و ساكت و پیروانی و مترجم تان، گفتم آقای تاج چقدر می توانید تامین كنید كه گفت 2 هزار و 500 دلار. گفتم 5 هزار دلار آن را من نفری می دهم كه می گردد 7 هزار و 500 دلار و 50 درصد پاداش را نسبت به كره برای شما فراهم می نماییم. گفته بودیم امكانات كشور ما محدود است و شما می دانستی اگر دنبال این توقعات هستید می توانستید در كره مربیگری كنید! اگر ملت ما را دوست دارید با این امكانات ما كنار بیا. همان شب تشكر كردید و گفتید 7 هزار و 500 دلار هم خوب است.
آقایان تاج، ساكت و پیروانی خاطرتان هست آن شب در هتل گفتم نگران نباشید و قول هایی كه دادم عمل می كنم. آقای تاج گفت من قول های ایشان را ضمانت می كنم ولی شما آقای كی روش گفتید نیازی به ضمانت نیست و خودم هدایتی را بیشتر از شما قبول دارم.
همان شب بحث بازیكنان ملی را اشاره كردید. من 8 شب آمدم و 12 شب خواب هستم و 1: 30 هتل نمی آیم كه اگر هم بیایم برایم افتخار است كه برای تیم ملی و پرسپولیس 3 بامداد هم جایی حاضر شوم ولی آن شب 8 به هتل آمدم.
سید جلال می تواند شهادت دهد كه برای حفظ بازیكنان پرسپولیس 3 بامداد هم جلسه داشتم ولی آن شب 1: 30 نبود و ساعت 8 شب بود. آن شب من می خواستم با بازیكنان ملاقات كنم كه تاج و ساكت گفتند به كی روش بگو و من از شما خواستم كه با بازیكنان ملاقات كنم و شما گفتی نه اشكالی ندارد و به مترجم دستور دادید اتاق رزرو كردید برای من و گفتید هر بازیكنی را می خواهد به اتاقش ببرید و من گفتم اتاق رزرو نمی خواهم و در اتاق یكی از بازیكنان مشغول می شوم. 2-3 نفر را ملاقات كردم و نیم ساعت هم زمان نبرد. شما با روی خوش اجازه دادید هر بازیكنی را ملاقات كند.
من شما را فردی صادق، راستگو و شجاع می دانستم ولی دیدم دروغگو هستید و صداقت ندارید. انقدر با من احساس صمیمیت كردید كه من را به شكار در افریقا دعوت كردید حالا شدم دوست دلال ها؟ نمی خواهم از شخص خاصی حمایت كنم ولی احیانا خود شما دلال هستید.
من در فوتبال كشور نه سمتی دارم و نه مشغول هستم و تنها بعنوان یك هوادار فعالیت می كنم و افتخار می كنم برای پرسپولیس و فوتبال ملی هركاری بتوانم انجام دهم. هر وقت دستور دادند دور شو و هزینه نكن اطاعت كردم و هر وقت خواستند حاضر شدم. خواهش می كنم مغلطه نكنید. اگر اختلافی دارید سر من خرابش نكنید و اجازه دهید زندگی ام را بكنم.
هر جا به من نیازی باشد با درخواست مسئولان ذیربط پای كار هستم. اجازه دهید به فعالیت های اقتصادی خودم برسم. نه قصد تیم داری و فعالیت در فوتبال دارم و نه می خواهم سمتی در فوتبال داشته باشم. بس كنید و انقدر دروغ ضد من نگویید.
هرچند من باید خویشتنداری می كردم و در آستانه حضور تیم ملی در جام جهانی روسیه این صحبت ها را مطرح نمی كردم و باید همه حمایت نماییم تا شما نتیجه بگیری و افتخار آفرینی كنی تا از گروه صعود نماییم. از قدرنشناسی شما حسرت می خورم. در جام ملت های آسیا پس از هر برد پاداش بازیكنان را یادتان رفته كه همیشه از من تشكر می كردید؟ این مزد زحمات و خدمات من است؟ فراموش كردید در بازی آخر و میهمانی آخر گفتم اگر من این امكانات نظیر پاداش و لباس تیم ملی را فراهم كردم شما چه قولی به من می دهید؟ گفتید من هم قول می دهم تیم را موفق و پیروز به جام جهانی ببریم و من با شما دست دادم.
من بعنوان یك شهروند و علاقه مند به فوتبال و كشورم و نظام وارد شدم و هیچ سمت و مسئولیت و وظیفه ای نداشتم. كمی قدرشناس باشید. از دوستانی كه از حرف های من می رنجند عذرخواهی می كنم ولی حق دارم از خودم دفاع كنم. شما با چه اجازه ای ضد اسطوره فوتبال كشورمان با این ادبیات صحبت می كنی؟ سال ها زحمت كشیده شده است تا اسطوره ای مثل كریمی در كشور ما پرورش پیدا كند. امثال كی روش مهاجر هستند و می روند.
آقای كی روش شما اجازه نمی دهی یك مربی داخلی كنارت پرورش پیدا كند و به مفاد قراردادت عمل نكردی.
واقعا متاسفم، من الان هم لازم باشد كمك می كنم و حمایت خواهم كرد ولی این گونه اتهامات را بس كنید. من شما را دوست داشتم آقای كی روش ولی اینگونه اظهار نظرات غلط را انجام دادید و ناسپاسی كردید و قضاوت را به عهده مردم می سپارم. 251 41

1397/03/03
20:01:08
5.0 / 5
4967
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری