از امروز انجام می‎شود؛

نشست كمیته المپیك با ۸ فدراسیون مدال آور در بازی‎های آسیایی

نشست كمیته المپیك با ۸ فدراسیون مدال آور در بازی‎های آسیایی اسب من: نشست تخصصی كمیته ملی المپیك با فدراسیون‎های مدال‎آور در بازی‎های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی از امروز آغاز می‎شود و طی آن نشست تخصصی با چهار فدراسیون برگزار می شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در آستانه زمان مقرر برای ثبت نام مرحله دوم و ماقبل آخر كاروان ایران برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی و ضرورت بررسی دقیق تر وضعیت فدراسیون ها برای حضور در این بازی ها، كمیته ملی المپیك برگزاری نشست تخصصی با فدراسیون های شانس مسلم كسب مدال در این رویداد آسیایی را در دستور كار قرار داده است.
والیبال، شمشیربازی، ووشو، كاراته، وزنه برداری، هندبال، كشتی و كبدی هشت فدراسیون مدال ایران در این دوره بازی های آسیایی هستند كه نشست تخصصی مسئولان كمیته ملی المپیك با مدیران آنها از امروز شنبه آغاز می گردد.
طبق برنامه اعلام شده از جانب مركز نظارت بر تیم های ملی كمیته ملی المپیك، این نشست ها طی امروز و فردا برگزار می گردد. والیبال شمشیربازی، ووشو و كاراته فدراسیون هایی هستند كه نشست تخصصی مسئولان كمیته ملی المپیك با مدیران آنها امروز شنبه برگزار می گردد. این نشست ها فردا یكشنبه طی نشست با فدراسیون های وزنه برداری، هندبال، كشتی و كبدی پیگیری می گردد.
بررسی كلیات برنامه های آماده سازی این فدراسیون ها برای حضور در بازی های آسیایی، محور كلی نشست های مورد نظر است. به همین منظور از جانب مركز نظارت بر تیم های ملی تاكید شده كه رئیس فدراسیون همراه با سرمربی یا مدیرفنی تیم ملی در نشست ها حاضر شوند.
تكواندو دیگر فدراسیون مدال آور در بازی های آسیایی است. به خاطر حضور حضور نمایندگان این رشته در محل برگزاری بازی های كسب سهمیه المپیك جوانان در تونس، نشست هماهنگی مسئولان كمیته ملی المپیك با تكواندو در زمانی دیگر برگزار می گردد.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۷ مردادماه تا ۱۱ شهریورماه در جاكارتا و پالمبانگ اندونزی برگزار می گردد. ثبت نام ماقبل آخر كاروان ایران در این بازی ها هم ۱۰ اردیبهشت ماه در قرقیزستان انجام می گردد.

1397/01/18
14:22:15
5.0 / 5
5290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری