توضیح مدیر مجموعه شیرودی در مورد تعطیلی ۴۸ ساعته زمینهای تنیس

توضیح مدیر مجموعه شیرودی در مورد تعطیلی ۴۸ ساعته زمینهای تنیس به گزارش اسب من، مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی در مورد تعطیلی 48 ساعته زمینهای تنیس این مجموعه توضیح داد و اظهار داشت: اتمام قرارداد بهره بردار دلیل این مساله بود.به گزارش اسب من به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، محسن خمارلو، مدیر مجموعه ورزشی شهید شیرودی درباب گمانه زنی های مطرح شده در خصوص تعطیلی زمین تنیس این مجموعه اظهار داشت: این زمین ها یک بهره بردار داشت که به مدت سه سال زمین ها در اختیارش بود ولی به جهت اتمام قرارداد مجموعه ورزشی شهید شیرودی، زمین ها را از این بهره بردار تحویل گرفت.
او افزود: این موجب شد تا زمین ۴۸ ساعت تعطیل شود. تا انجام پروسه مزایده بعدی که یک ماه بعد است، زمینهای تنیس در اختیار معاونت ورزشی مجموعه ورزشی شهید شیرودی است و به فعالیت می پردازد.
خمارلو درباب گمانه زنی های مطرح شده در خصوص تعطیلی زمین تنیس مجموعه ورزشی شهید شیرودی اشاره کرد: حواشی ای درباب تعطیلی زمین تنیس مجموعه ورزشی شهید شیرودی مطرح گردیده است اما این در حالیست که قرارداد بهره بردار این زمین تمام شده است و ما این زمین را تحویل گرفتیم. الان زمین ها فعال و در اختیار مجموعه است.

1402/08/25
11:56:03
5.0 / 5
252
تگهای خبر: تنیس , تیم , مجموعه ورزشی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری