انتقاد دونده مانع ایران از فدراسیون:

دلسردم کرده اند

دلسردم کرده اند به گزارش اسب من، دونده مانع ایران می گوید رکورد خوبی در قهرمانی باشگاه های کشور ثبت کرده اما با بی توجهی فدراسیون برای مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا انتخاب نشده است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از ۲۰ تا ۲۳ بهمن در شهر نورسلطان در کشور قزاقستان برگزار می گردد و هشت ورزشکار ایران به این رقابت ها اعزام می شوند.
بیشتر بخوانید
معرفی دوومیدانی کاران اعزامی به قهرمانی آسیا
فوتبال سهم دوومیدانی را بالا کشید

در ماده دوی ۶۰ متر مسعود کامران در تیم اعزامی فدراسیون قرار دارد اما رضا بحرینی دیگر دونده این ماده به انتخاب نشدن خود انتقاد دارد و اعتقاد دارد با عنایت به رکوردی که در قهرمانی باشگاه های کشور ثبت کرده، باید به این مسابقات بین المللی اعزام می شد.
انگیزه ام را از دست داده ام
رضا بحرینی دونده مانع ایران در این مورد به ایسنا گفت: طی سال ها دوندگی در مسابقات بین المللی و کشوری مقام های خوبی به دست آوره و در سه سال گذشته در دوی ۶۰ مترمانع بهترین عملکرد را داشته ام اما انگیزه ام را از دست داده ام چون عملکردم در سالهای اخیر خوب بوده و فدراسیون کاری برایم انجام نداده است.
مسابقه 110 با مانع چه ربطی به 60 متر دارد؟
او به عملکرد خود در قهرمانی باشگاه های کشور اشاره و بیان نمود: در مرحله مقدماتی بدشانسی آوردم وگرنه رکورد ایران را می زدم. با این وجود رکورد قابل قبولی ثبت کردم اما فدراسیون چشم پوشی کرد. آقای کامران فقط در مرحله مقدماتی دوید و در فینال با هماهنگی مربی خود شرکت نکرد. مربی او عضو کمیته فنی فدراسیون است.

بحرینی افزود: (مسئولان فدراسیون) گفتند کامران طی دو مسابقه اخیر رتبه اول را کسب کرده و بنابراین برای حضور در تیم ملی انتخاب شده است اما آن مسابقات ۱۱۰ با مانع بود و ربطی به ۶۰ متر ندارد. وی در مرحله مقدماتی مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور رکورد عجیب ۷.۸۶ ثانیه دوید، در حالیکه سال قبل ۷.۹۹ ثانیه را ثبت کرده بود. چگونه رکوردش می تواند پس از یک سال این همه بهتر شود؟ با این وجود من دو صدم ثانیه با او فاصله داشتم و به رئیس فدراسیون هم گفتم بین ما رکوردگیری برگزار کنند اما گفتند زمان برای ارسال اسامی نداریم و قبول نکردند.
فدراسیون از من چشم پوشی می کند
این دونده مانع ایران با اشاره به اینکه هشت سال با هزینه شخصی خود ورزش و در مسابقات برون مرزی شرکت کرده، به حمایت نکردن فدراسیون اشاره نمود و اظهار داشت: فدراسیون تاکنون مرا به مسابقه ای نفرستاده است. ۲۳ سال دارم و در تمام مسابقات جوانان، نوجوانان و حتی سال اول بزرگسالان بهتر از کامران بودم اما با بی توجهی فدراسیون دلسرد شدم و مدتی انگیزه ام را از دست دادم. با این وجود باردیگر به دوومیدانی برگشتم و عملکردم را بهتر کردم اما فدراسیون باز هم از من چشم پوشی کرد.
1401/11/18
10:30:05
2.5 / 5
239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری