تیمور غیاثی:

رکورد دونده ها مورد تایید است

رکورد دونده ها مورد تایید است به گزارش اسب من، تیمور غیاثی می گوید در جریان رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشکاه های کشور رکوردهای ثبت شده سالم بوده است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور طی روزهای ۲۲ و ۲۳ دی در دو بخش زنان و مردان انجام شد و در بخش زنان با قهرمانی پلیمر و در بخش مردان با قهرمانی ذوب آهن به انتها رسید.

در پایان این مسابقات فرزانه فصیحی و حمیده اسماعیل نژاد در بخش زنان و حمیدرضا کیا در بخش مردان موفق شدند به رکوردهای تعیین شده توسط فدراسیون دوومیدانی برای قهرمانی آسیا برسند.

در جریان این رقابت ها شائبه هایی در مورد خرابی دستگاه فتوفینیش و در نتیجه بی اعتبار بودن رکوردهای ثبت شده توسط فصیحی و اسماعیل نژاد عنوان شد.

تیمور غیاثی، مشاور عالی فدراسیون در مورد این مساله به ایسنا اظهار داشت: حرف و حدیث هایی در مورد خرابی و جابجایی دستگاه شنیدم. البته از حرفهای قبلی من اینطور برداشت شده که رکوردهای ثبت شده قابل قبول نیست اما طبق اطلاعاتی که بتازگی به من رسیده، رکوردها مشکلی نداشته است.

او اضافه کرد: صحبت های من در مورد خرابی دستگاه برمبنای شنیده ها بود اما پس از پیگیری هایی که انجام دادم سلامت دستگاه را تایید کردند. بدین سبب هیچ مشکلی در رکورد ورزشکاران وجود ندارد و بصورت قانونی حدنصاب های مورد نیاز برای قهرمانی آسیا را کسب کرده اند.

منبع:

1401/10/25
14:29:16
5.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری