سید محمد پولادگر:

پیگیر اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی هستیم

پیگیر اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی هستیم به گزارش اسب من، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با تأکید بر پرداخت پاداش یکسان به ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی اظهار داشت: پیگیر اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی هستیم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سید محمد پولادگر در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با اعلان اینکه از معدود کشورهایی هستیم که پاداش ورزشکاران پارالمپیکی و المپیکی بطور مساوی پرداخت می شود، اظهار داشت: پیگیر بحث اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی هستیم.
وی با اعلان اینکه بر این که پارالمپیک تشکیلات و بودجه مجزا دارد، اشاره کرد: در هر دو مجموعه المپیک و پارالمپیک مسیولیت داشتم. حمایت هایی که از مدال آوران و اردونشینان پارالمپیکی می شود از دیگر ورزشکاران نمی شود و این نشان از برنامه ریزی هدفمند مدیران کاربلد و خوش نیت است که با هدف ارتقا جایگاه ورزشکاران جانباز و معلول در این مجموعه رخ داده است.

نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک اشاره کرد: درباب ادامه سیاستهای وبرنامه ریزی های جدید بعد از انتخابات جدید این کمیته اشاره کرد: این کمیته با نفرات جدید مسیر مدیران قبلی را با اقتدار ادامه خواهند داد و با انسجام و انگیزه بیشتر ادامه می دهند.


منبع:

1401/10/15
21:30:27
5.0 / 5
229
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , قهرمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری