تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان

پیشتازی رکابزن بلژیکی در مرحله سوم

پیشتازی رکابزن بلژیکی در مرحله سوم به گزارش اسب من، سومین مرحله از تور دوچرخه سواری بین المللی ایران- آذربایجان با قهرمانی رکابزن تیم بلژیکی در کلیبر به پایان رسید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مرحله سوم تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان امروز شنبه نهم مهرماه، از منطقه آزاد ارس - کلیبر شروع شد و ۵۹ رکابزن مسیر ۱۸۶ کیلومتری را رکاب زدند. لنرت تیوگلس از تارتلتو ایزورکس بلژیک یکه تاز این مرحله بود و با ثبت بهترین زمان عنوان قهرمانی را از آنِ خود کرد. سعید صفرزاده، رکابزن تبریزی تیم آرویچ شرق مازندران به مقام نائب قهرمانی دست یافت و گسئ إوارد از تیم بایک آید آلمان بر جایگاه سوم تکیه زد.
در اختتام مرحله سوم تور پیراهن طلایی از آن مارشان از تارتلتو بلژیک شد. پیراهن سبز به فاخرودین از تی اس جی مالزی رسید. پیراهن کوهستان هم بر تن تیوهولسن از تارتلتو بلژیک رفت. پیراهن سفید از آن علی لبیب از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز شد.
در مجموع انفرادی سه مرحله، مارچندا جیانی از تیم تارتلتو ایزورکس بلژیک همچنان پیراهن طلایی را در اختیار دارد.
در رده بندی امتیازی تا اختتام مرحله سوم نیز امیر فخرالدین از تیم ترنگانوی مالزی پیشتاز شد و در بخش کوهستان، لنرت تیوگلس از تارتلتو ایزورکس بلژیک جلوتر از همه دوچرخه سواران است.
علی لبیب، دوچرخه سوار جوان و خوش آتیه تیم دانشگاه آزاد تبریز هم در رده سنی زیر ۲۳ سال صدرنشین شد تا بالاترین رکابزن جوان تور تا اختتام دور سوم لقب بگیرد.
مرحله چهارم و ماقبل پایانی تور دوچرخه سواری بین المللی ایران-آذربایجان که با ۱۹۷.۹ کیلومتر طولانی ترین مسیر را دارد، فردا (یکشنبه) بین شهرهای سرعین و تبریز انجام خواهد شد.
سی وپنجمین دوره تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان با شرکت ۳ تیم داخلی و ۸ تیم خارجی از هفتم تا یازدهم مهر ماه در ۵ مرحله انجام می شود.


منبع:

1401/07/11
10:00:28
5.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری