امیری خراسانی:

برای توسعه ورزش روستایی و احیای ورزشهای سنتی احتیاج به تزریق بودجه بیشتر است

برای توسعه ورزش روستایی و احیای ورزشهای سنتی احتیاج به تزریق بودجه بیشتر است به گزارش اسب من رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی اظهار داشت: به منظور کشف استعداد در مناطق روستایی و عشایری و توسعه و احیای ورزش های بومی، محلی و سنتی احتیاج به تزریق بودجه بیشتر امسال داریم.


محمدتقی امیری خراسانی در گفت و گو با ایسنا، درباره افزایش دو برابری بودجه ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در سالجاری، اظهار نمود: افزایش بودجه فدراسیون امسال قولی است که از سوی وزارت ورزش و جوانان داده شده که امیدوارم با تحقق این امر هیات های استانی بتوانند در اجرای برنامه های خود با مشکل مواجه نشوند.
وی اظهار داشت: بودجه ما پارسال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود که با رایزنی های انجام شده توانستیم این بودجه را افزایش دهیم. البته این میزان بودجه تنها جوابگوی هزینه های جاری فدراسیون است و برای اجرای طرح های ملی و استانی احتیاج به بودجه بیشتر امسال داریم.
امیری خراسانی تصریح کرد: این فدراسیون نه از حامی مالی خاصی برخوردار می باشد و نه امکان درآمدزایی دارد، ازاین رو به منظور کشف استعدادها در مناطق روستایی، عشایری و توسعه و احیای ورزش های بومی، محلی و سنتی باید بودجه بیشتری از سوی دولت به این فدراسیون تزریق شود.

وی افزود: یکی از اشکالات این فدراسیون در توزیع اعتبارات است، به صورتی که درصد زیادی از اعتبارات که در ارتباط با حوزه ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی است از راه ادارات کل استانها توزیع می شود نه فدراسیون و همین مسئله سبب شده تا نظارت فدراسیون بر عملکرد هیات های استانی کم رنگ شود.
امیری خراسانی در انتها اظهار داشت: درخواستی که ما سال جاری از وزارت ورزش داشتیم این بود که بودجه را در اختیار فدراسیون قرار دهند تا هیات های استانی بودجه خویش را از فدراسیون دریافت نمایند، بطور قطع این نوع رویکرد خروجی بهتری به دنبال خواهد داشت.
منبع:

1400/03/28
20:42:49
5.0 / 5
9984
تگهای خبر: بازی , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری