مراسم كمك مومنانه فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی

احمدی: جامعه ورزش همیشه در امور خیریه پیشگام بوده است

احمدی: جامعه ورزش همیشه در امور خیریه پیشگام بوده است به گزارش اسب من معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه افتخار ورزشکاران این است که مقتدای شان حضرت علی (ع) اظهار داشت: جامعه ورزشی در تمامی امور خیرخواهانه پیشگام و حضوری فعال داشته است.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در مراسم کمک مومنانه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار نمود: این مراسم همزمان شده با شب شهادت حضرت علی(ع) که اسوه و مقتدای همه جوانمردان و پهلوانان عالم است.
او اضافه کرد: امیدوارم که همه شیفتگان حضرت علی (ع) بتوانند در راه ایشان قدم بردارند و بتوانیم ذره ای از این اقیانوس را در وجود خودمان پیاده نماییم.
احمدی اظهار داشت: دستگیری از مستمندان همیشه در سرلوحه کاری حضرت علی (ع) بود و جامعه ورزش افتخارش این بوده که مقتدایش حضرت علی (ع) است.
معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: در سال ۹۹ بارها و بارها مراسم کمک مومنانه انجام شد و خداروشکر می نماییم که برای داشتن همین طور جامعه آگاهی که احساس مسئولیت می کنند.
وی با تاکید براین که جامعه ورزش ما در همه میادین پیشگام، فعال و حضوری موثر داشته است، اشاره کرد: این قشر عظیم در همه اتفاقات با مردم ایران همدل بوده و هستند.
منبع:

1400/02/14
15:37:21
5.0 / 5
300
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری