انتقاد دوومیدانی كار پارالمپیكی از تغییر پی درپی زمان ركوردگیری

انتقاد دوومیدانی كار پارالمپیكی از تغییر پی درپی زمان ركوردگیری به گزارش اسب من دارنده مدال نقره مسابقات جهانی امارات در پرتاب دیسك اظهار داشت: هرچند برای پوشیدن پیراهن تیم ملی دوومیدانی معلولان تمرینات سختی را انجام داده ام اما مشخص نبودن زمان ركوردگیری مسابقات جهانی سبب شده تا از ناحیه دست گرفتار لطمه شوم و در شرایط سختی خودرا برای ركوردگیری آماده كنم.


علی محمدیاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در مسابقات جهانی امارات سال قبل با کسب مدال نقره به سهمیه پارالمپیک توکیو دست پیدا کردم اما متاسفانه به تیم ملی دعوت نشدم. امسال باتوجه به این که از شروع سال به خاطر شیوع ویروس کرونا سالنهای بدنسازی و اماکن ورزشی تعطیل بود، به سختی تمرین کردم تا در پرتاب دیسک رکورد خوبی را جابجا کنم و عضو تیم ملی شوم.
وی اظهار داشت: از شروع سال که اردوهای دوومیدانی معلولان تعطیل شد تمرینات بدنسازی خودرا در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم که امکانات خوبی داشت، انجام می دادم که متاسفانه در فروردین تعطیل شد و از آن زمان تا الان فضای مناسبی برای انجام تمرین نداشتم. البته مدتی است که تمرینات خودرا در پرتاب دیسک زیر نظر همسرم که مربی ام است در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب هفته ای ۵ جلسه انجام می دهم تا نتیجه خوبی کسب کنم.
دارنده مدال نقره مسابقات جهانی دوومیدانی امارات اشاره کرد: آخرین رکورد من در مسابقات جهانی امارات ۴۳/۵۱ متر بود و الان انجمن پارادوومیدانی اعلام نموده برای حضور در تیم ملی باید ۴۴/۷۵ متر پرتاب کنم، این در حالیست که از شروع سال به خاطر تعطیلی مجموعه ورزشی، تمرینات بدنسازی نداشتم و اخیرا تمرینات خودرا در پرتاب دیسک آغاز نموده ام.
یاری یکی از اشکالات خودرا جهت شرکت در رکوردگیری مسابقات دوومیدانی مشخص نبودن زمان رکوردگیری عنوان نمود و اضافه کرد: جهت شرکت در رکوردگیری تا امروز از طرف انجمن پارادوومیدانی سه زمان تعیین شده و هنوز هم مشخص نیست رکوردگیری در تاریخ اعلام شده اجرا شود یا خیر، بطوریکه در ابتدا بوسیله کانال زمان رکوردگیری را ۲۸ شهریور عنوان کردند، سپس گفتند ۴ مهر و الان هم متوجه شده ام که زمان رکوردگیری در کلاس ۵۶ در ۹ مهر انجام خواهد شد. متاسفانه تغییر متوالی زمان رکوردگیری و کاهش و افزایش حجم تمرینات سبب شده تا از ناحیه دست گرفتار لطمه شوم و هم اکنون با ماساژ و فیزیوتراپی در حال آماده سازی خود جهت شرکت در رکوردگیری هستم.
او در آخر اظهار داشت: مشخص نبودن زمان رکوردگیری و عدم برنامه ریزی درست دراین زمینه سبب شده تا تمریناتم شکل منظمی نداشته باشد و واقعا نمی دانم آیا در تاریخ اعلام شده رکوردگیری من صورت خواهد گرفت تا خیر تا متناسب با آن فشار تمرینات خودرا کم یا زیاد کنم تا گرفتار لطمه نشوم.
منبع:

1399/06/22
12:46:06
5.0 / 5
1977
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , پرتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری