حذف پست پر حاشیه مدیر سازمان تیم های ملی در بوكس

حذف پست پر حاشیه مدیر سازمان تیم های ملی در بوكس به گزارش اسب من با تصمیم مسؤلان فدراسیون بوكس سرانجام پست حاشیه ساز مدیریت سازمان تیم های ملی در بوكس حذف شد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، نظارت بر تیم های ملی رشته های ورزشی از مواردی است که همچون شمشیر دو لبه عمل می کند؛ گاه اگر ناظر و کادر فنی تیم های ملی همسو باشند همه چیز خوب پیش می رود اما به محض اینکه اختلاف نظر و تعارضی ولو کوچک بین آنها رخ دهد این سازمان نه تنها کمکی نمی کند بلکه خود در نقش صدمه زننده اصلی ظاهر می شود.
فدراسیون بوکس هم از این قاعده مستثنی نیست. فعالیت پست مدیریت سازمان تیم های ملی در این رشته هم همواره با حواشی زیادی همراه بوده است. در زمان ریاست احمد ناطق نوری در بوکس این منوچهر مقصودی بود که مدیریت تیم های ملی را بر عهده داشت. در همان زمان هم خیلی از مربیان و ملی پوشان بارها از دخالت های این سازمان در امور عادی از تصمیمات کادر فنی گرفته تا انتخاب بوکسورها گلایه داشتند.
با روی کار آمدن روح اله حسینی بعنوان نایب رییس فدراسیون بوکس وی که خود از قهرمانان این رشته ورزشی محسوب می شد مدیریت تیم های ملی را بر عهده گرفت. باآنکه در دوران مدیریت وی اتفاقات خوبی بخصوص در بخش پایه رخ داد اما تقابل های فراوانی بخصوص با اکبر احدی سرمربی سابق تیم ملی حاشیه های فراوانی را در بوکس ایجاد کرد.
مدتی بعد این وظیفه به غلامحسین نهرودی چهره باسابقه و با تجربه و سرمربی اسبق تیم ملی بوکس سپرده شد. دوران مدیریت نهرودی در سازمان تیم های ملی به نسبت سایر افراد با حواشی کمتری همراه بود هرچند می توان به صراحت گفت نقش سازمان تیم های ملی در آن زمان اغلب به چند مصاحبه و تایید فعالیتهای کادر فنی محدود می شد.
پس از ریاست حسین ثوری برای مدتی زمام همه امور فنی به اکبر احدی سپرده شد. در واقع احدی در جلسه شورای فنی، خود بعنوان یکی از اعضا به سرمربیگری خود رای داد و اندکی بعد مدیریت تیم های ملی را هم عهده دار شد. طبیعی است که داشتن هر دو سمت سرمربیگری تیم ملی و مدیریت تیم های ملی سبب شد تا سایه حواشی این بخش حداقل به صورت مقطعی از سر بوکس برداشته شود. ضمن اینکه عیسی گل محمدی هم مدیریت تدارکات تیم ملی در آن زمان را عهده دار بود.
این همکاری مدت زمان زیادی به طول نینجامید تا رقیب سنتی احدی یعنی علیرضا استکی پست سرمربیگری تیم ملی را عهده دار شد و رضا مهدی پور هم بعنوان مدیر سازمان تیم های ملی انتخاب گردید.
با انتخاب مهدی پور بعنوان مربی جوانان این سوال پیش آمد که آیا مهدی پور همزمان عهده دار هر دو پست مهم و کلیدی در بوکس است و این نگرانی ها وجود داشت که دامنه حواشی قدیمی مدیریت سازمان تیم های ملی این دفعه هم به بوکس ضربه بزند.
حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: بعد از مشورت با کارشناسان و اهل فن این رشته تصمیم گرفتیم تا دیگر پستی بعنوان سازمان تیم های ملی در فدراسیون فعالیت نکند. اساسا این نظارت توسط رئیس، نایب رییس و دبیر فدراسیون وجود دارد و جلسات پیاپی هم در این خصوص برگزار می گردد.
وی اضافه کرد: برای ما مهم می باشد که کادر فنی و ملی پوشان بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند و هیچ دخالتی در کارشان نباشد. نتیجه این همدلی و آرامش روحی روانی است که سبب می شود مجموعه تیم های ملی ما به اهدافی که مدنظرشان است دست یابند. ازاین رو ما بعنوان خادم جامعه بوکس تصمیم گرفتیم تا جلوی بروز حاشیه را در بوکس بگیریم و هیچ واسطه ای میان مسؤلان فدراسیون و مربیان تیم های ملی نباشد ضمن آنکه کادر فنی تیم های ملی ما خود از متخصص ترین و با تجربه ترین افراد هستند و نگرانی و دغدغه ای در این خصوص نداریم.


منبع:

1399/05/27
10:27:25
5.0 / 5
2121
تگهای خبر: اسب , بوكس , تخصص , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری