برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها

برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها به گزارش اسب من بنا بر اعلام كمیته ملی پارالمپیك آسیا، چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها برگزار می گردد.


به گزارش اسب من به نقل از مهر، شعار «اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها» كه برای دوره پیش روی بازی های پاراآسیایی انتخاب شده در واقع آیینه ای از پیام اصلی بازی های آسیایی، یعنی «تعامل قلب ها برای آینده» است. درلوگوی این بازی های هم از نماد یك ورزشكار ویلچری كه حركتی روبه جلو دارد، استفاده شده و این حركت روبه جلو با استفاده از ۱۰ خط نیمه منحنی با رنگ هایی از طیف قرمز تا بنفش كه در پایان به رنگ زرد ختم می شود، نمایش داده شده و رو به دوردست در امتداد است. این شكل، نمادی از جزر و مد رودخانه كیانتانگ كه از میان شهر هانگژو می گذرد، است و حركت روبه جلو ورزشكار ترسیم شده در لوگو، نشان از تحرك، انرژی و آرزوهای اوست.
سایر اجزای لوگو هم نمادی از جنب و جوش ورزشكاران پارالمپیكی است كه با پشتكار، خویش را به چالش می كشند و در قسمت پایین هم محل و تاریخ برگزاری این بازی ها درج شده و در مجموع، شمایل این نماد در جهت بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ طراحی شده است. معاون دبیر كل كمیته برگزاری و نایب رییس شهرداری هانگژو هم در مورد این نماد گفته است: نماد بازی های پاراآسیایی هانگژو نشانی از طلوع خورشید، هماهنگی، پیشرفت و تعامل است كه همگی آنها از ارزش های این بازی ها به شمار می روند. مجید راشد، رئیس كمیته پارالمپیك آسیا هم تصریح كرد: در حالیكه هنوز دوسال به برگزاری این بازی ها باقی مانده، به كمیته برگزاری به خاطر انتخاب و انتشار نماد و شعار بازی ها تبریك می گویم، استفاده این نماد و شعار همراه با هم، حس تحرك و روحیه مثبت این بازی ها را به تصویر كشیده و به آنها افتخار می نماییم. چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی به میزبانی هانگژو از ۹ تا ۱۵ اكتبر سال ۲۰۲۲ (۱۷ الی ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۱) با شركت نزدیك به سه هزار ورزشكار و در ۲۲ رشته ورزشی برگزار می شود.

1399/01/17
23:28:18
5.0 / 5
3112
تگهای خبر: المپیك , بازی , رشته , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری