فتاحیان:

احیانا قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ واترپلو ملاك انتخابی المپیك باشد

احیانا قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ واترپلو ملاك انتخابی المپیك باشد به گزارش اسب من دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: هنوز پاسخی از فینا نگرفته ایم اما شاید مسابقات قهرمانی آسیا 2021 فیلیپین حكم انتخابی المپیك را داشته باشد.


فرید فتاحیان در گفت و گو با ایسنا، در مورد شرایط مسابقات انتخابی المپیك واترپلو اظهار نمود: هنوز جوابی از طرف فینا نگرفته ایم. مقرر است هفته آینده در این خصوص با فدراسیون جهانی مذاكره نماییم تا ببینیم نتیجه چه می شود. مسابقات قهرمانی آسیا واترپلو ۲۰۲۱ در ماه نوامبر است و باید ببینیم این مسابقات ملاك كسب سهمیه المپیك قرار خواهد گرفت یا خیر.
وی در پاسخ به این پرسش كه با تعویق المپیك شرایط برای كسب سهمیه واترپلوی ایران تغییر خواهدنمود یا خیر اظهار داشت: این شرایط برای واترپلو بد نیست به شرط اینكه پیگیری نماییم. شاید همان مسابقات قهرمانی آسیا را بعنوان انتخابی المپیك تعیین كنند.
دبیر فدراسیون شنا در ادامه در مورد مسابقات انتخابی المپیك شنا نیز اظهار داشت: پس از تعویق المپیك، كمیته بین المللی المپیك به كمیته های ملی نامه زده كه بر طبق آن ورزشكارانی كه كسب سهمیه كرده اند سهمیه آنها به قوت خود باقی است و مسابقاتی كه باقی مانده با تغییر زمان، توسط فدراسیون های بین المللی صورت خواهد گرفت.
وی درباب شرایط اردوی تیم های ملی شنا و واترپلو اظهار داشت: هم اكنون تمرینات تعطیل می باشد. وضعیت واترپلو كه معین نمی باشد و تیم ملی شنا هم با تعویق المپیك لازم نیست دیگر خودرا در خرداد به پیك آمادگی برساند.
منبع:

1399/01/17
15:53:47
5.0 / 5
2964
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری