مورد مشكوك مشاهده شد!

چرا تردد در مجموعه ورزشی انقلاب ممنوع نمی گردد

چرا تردد در مجموعه ورزشی انقلاب ممنوع نمی گردد به گزارش اسب من مجموعه ورزشی انقلاب بعنوان یكی از پرترددترین اماكن شهر تهران با وجود گسترش ویروس كرونا همچنان به فعالیت هایش در بخش های عمومی ادامه می دهد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، درحالی كه مسؤلان كمیته ملی المپیك روز یكشنبه فعالیتهای آكادمی ملی المپیك را متوقف كردند اما هنوز تردد در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه دارد و بخش های مختلف ورزشی این مجموعه فعال است.
مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب باید فعالیتهای باشگاه های مختلف و استخرهای این مجموعه را تعطیل اعلام كنند چون كه خبرهای خوبی از این مجموعه به گوش نمی رسد و گفته می شود بامداد امروز دوشنبه یك مورد مشكوك بتلاء به ویروس كرونا در یكی از این باشگاه ها گزارش شده است.
البته از آنجایی كه بخش های مختلف مجموعه ورزشی در اختیار بخش خصوصی است به نظر می آید مدیران این باشگاه ها برای درآمدزایی بیشتر حاضر به تعطیل كردن باشگاه و یا استخر خود نیستند.
طبیعی است كه ادامه این روند و شیوع ویروس كرونا می تواند بازی با جان مردم باشد و مسؤلان رده بالای مجموعه و وزارت ورزش باید پیش از حادشدن ماجرا فعالیتهای ورزشی در مجموعه انقلاب را تعطیل اعلام كنند.

1398/12/06
23:21:53
5.0 / 5
4287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری