بخشنامه فدراسیون پزشكی ورزشی به ورزشگاه ها در رابطه با كرونا

بخشنامه فدراسیون پزشكی ورزشی به ورزشگاه ها در رابطه با كرونا اسب من: فدراسیون پزشكی ورزشی در بخشنامه ای به تمام اماكن ورزشی و خصوصاً ورزشگاه ها بر رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی برای مقابله با ویروس كرونا تاكید نمود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، شیوع و گسترش ویروس كرونا در كشور نگرانی های شدیدی را به وجود آورده است به خصوص برای تردد در اماكن شلوغ و پٌررفت و آمد مانند ورزشگاه ها.
برای مقابله با ویروس كرونا و جلوگیری از ورود آن به جمع ورزشی ها روز گذشته حتی وزیر ورزش به فدراسیون پزشكی ورزشی دستور دارد تا با ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری كرونا همكاری لازم را داشته باشد.
در همین ارتباط صدور بخشنامه به تمام اماكن ورزشی برای رعایت موارد ایمنی و بهداشتی در رابطه با ویروس كرونا در دستور كار فدراسیون پزشكی ورزشی قرار داده شده است.
مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر اظهار داشت: امروز بخشنامه موردنظر را بر روی سایت فدراسیون اطلاع رسانی خواهیم كرد ضمن اینكه آنرا به تمام اماكن ورزشی همچون ورزشگاه ها، باشگاه ها و حتی مراكز ورزشی كوچك ارسال خواهیم كرد.
سرپرست فدراسیون پزشكی با تاكید بر اینكه صدور بخشنامه موردنظر برای اماكن ورزشی امروز انجام می شود، اشاره كرد: داشتن نهایت دقت در مسائل بهداشتی، ضد عفونی كردن مداوم وسایل و تجهیزات و... از مواردی است كه در این بخشنامه به آن تاكید خواهد شد.


منبع:

1398/12/03
14:08:03
5.0 / 5
3752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری