فرزانه فصیحی باز هم ركورد شكست این دفعه با فتوفینیش و مدارك كامل!

فرزانه فصیحی باز هم ركورد شكست این دفعه با فتوفینیش و مدارك كامل! به گزارش اسب من بانوی دونده ایران كه بعد از ركوردشكنی در دوی ۶۰ متر با حواشی زیادی همچون شائبه عدم صحت ركوردش روبه رو شده بود، این دفعه در مسابقه ای ركوردشكنی كرد كه دیگر نمی توان رسمیت آنرا زیر سوال برد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، فرزانه فصیحی، بانوی دونده ایران شب گذشته در دوی ۶۰ متر كاپ بین المللی استانبول دوید و ركورد ملی ایران را كه پیش از این هم در اختیار خودش بود، شكست. فصیحی در این مسابقات زمان ۷.۲۵ را ثبت نمود و ۴ صدم ثانیه ركورد قبلی خویش را ارتقا داد ضمن اینكه فدراسیون جهانی هم این ركورد فصیحی را مانند ركوردهای قبلی اش ثبت نمود.

این ارتقاء ركورد در حالی صورت گرفت كه عملكرد فصیحی بعد از ثبت زمان ۷.۲۹ در صربستان و كسب سهمیه مسابقات جهانی داخل سالن با حواشی زیادی رو به رو شد. بارها ركورد او و مسابقات صربستان به علت نداشتن شماره روی سینه و ابهام در فتوفینیش از جانب برخی زیر سوال رفت. فدراسیون دوومیدانی هم تحت تأثیر این حواشی نامه ای با هفت سوال به صربستان فرستاد و درخواست صحت ركورد كرد؛ نامه ای كه به قول خود ایرج عرب، سرپرست این فدراسیون لحن خوبی نداشت و در نتیجه نامه دومی با ادبیات بهتر ارسال شد.

فصیحی این دفعه در مسابقاتی دوید كه هم فتوفینیش داشت و هم شماره سینه. علاوه بر این فیلم مسابقات كامل پخش گردید تا با بهانه منقطع شدن فیلم، شائبه تقلب مطرح نشود. فصیحی در این مدت به جای اینكه با مصاحبه به انتقادات پاسخ بدهد بر كار خود تمركز كرد و بار دیگر ركورد خویش را ارتقاء داد تا بهترین پاسخ را به منتقدانش داده باشد.

یكی از اصلی ترین مسائلی كه این حواشی را برای فصیحی بوجود آورد، جنگ بر سر تصدی پست ریاست فدراسیون است چون كه شایعه شده اگر فصیحی چهره شاخص بانوان دوومیدانی كار ایران شود، آنگاه احتمال اینكه او نماینده ورزشكاران در مجمع انتخاباتی شود، زیاد می شود و از آنجائیكه برخی او را به واسطه همسرش منتسب به پشتیبانی از یكی از كاندیداها می كنند، تلاش داشتند در ثبت ركود این ورزشكار شائبه ایجاد كنند تا در نهایت او نماینده ورزشكاران نشود اما فصیحی بدون توجه به حواشی بار دیگر در مسابقه ای كه رسمیت آنرا به سختی می توان زیر سوال برد دوید و ركوردشكنی كرد.
1398/11/28
13:29:19
5.0 / 5
4645
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری