دونده ۴۰۰ متر ایران:

به اوج نرسیده ام اما ركوردهایم امیدوار كننده است

به اوج نرسیده ام اما ركوردهایم امیدوار كننده است به گزارش اسب من دونده ۴۰۰ متر با مانع ایران و یكی از شانس های كسب سهمیه المپیك ۲۰۲۰ در مورد شرایط آمادگی جسمی و روحی خود صحبت كرد.مهدی پیرجهان، دونده ۲۱ ساله ایران كه حالا جایگاه ۲۹ جهان در ماده ۴۰۰ متر با مانع را دارد، یكی از شانس های كسب سهمیه المپیك ۲۰۲۰ است. این دونده مدتی است كه با حمایت فدراسیون در جزیزه كیش تمرین می كند.

پیرجهان در گفتگو با ایسنا، به برنامه خود تا المپیك اشاره نمود و اظهار داشت: تا ۲۶ اسفند ماه در اردوی كیش هستم و پس از آن هم اردوی خویش را در تبریز ادامه می دهم. برای كسب آمادگی بیشتر اواخر فروردین ماه به مسابقات بین المللی تركیه یا هند اعزام می شوم، بعد از آن هم به مسابقات world challenge در كشور ژاپن می روم و در ادامه هم اواخر اردیبهشت در كشور فنلاند یا چك مسابقه می دهم.

این دونده در مورد وضعیت آمادگی خود بیان نمود: به تدریج در حال رسیدن به شرایط اوج سال قبل ام هستم و امیدوارم به همین شكل ادامه دهم تا در مسابقات پیش رو خوش بدرخشم.

او در مورد شرایط اردویی خود اظهار داشت: حمایت هایی از سوی فدراسیون صورت می گیرد و شرایط نسبتا خوبی فراهم گشته است كه من هم تلاش می كنم از آن به درستی استفاده كنم. محل اردوی آقای حدادی هم به من نزدیك است و او را می بینم.

پیرجهان در مورد ركوردهایی كه در تمرین های خود ثبت می كند، اظهار داشت: فعلا به اوج نرسیده ام اما ركوردهایی كه می زنم امیدوار كننده است. به ركوردهایی كه در برنامه مشخص كرده ایم زودتر از زمان مقرر می رسم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا بهترین عملكرد را در مسابقات رسمی عرضه بدهم.

پیرجهان در مورد نداشتن روانشناس بیان نمود: هر ورزشكاری احتیاج به روانشناس دارد، هرچند شرایط ذهنی حدودا خوبی دارم اما امیدوارم كه امكان صحبت با روانشناس برایم فراهم گردد. فعلا روانشناسی ندارم و با فدراسیون هم در این مورد صحبت نكرده ام. فدراسیون باید برنامه ای كلی برای این مورد داشته باشد.
1398/11/25
14:05:23
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: اردو , المپیك , رسمی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری