دوومیدانی كاران پارالمپیكی بخشیده شدند

دوومیدانی كاران پارالمپیكی بخشیده شدند به گزارش اسب من مدیر تیم های ملی دوومیدانی معلولان درباره وضعیت سه دوومیدانی كار مدال آوری كه به كمیته انضباطی دعوت شده بودند، اظهار داشت: به این سه دوومیدانی كار چون بدون اطلاع به مربیان خود اردوی كیش را ترك كرده بودند تذكر كتبی داده شد و هم اكنون در اردوی آمادگی بسر می برند.


بهمن رضایی در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: در اولین اردوی تیم ملی دوومیدانی كه در كیش برگزار گردید سه نفر از دوومیدانی كاران معلول و نابینا و كم بینا كه در مسابقات جهانی امارات موفق به كسب مدال طلا و نقره شده بودند بدون اطلاع به مربیان خود چند روز زودتر اردوی آمادگی خویش را ترك كرده بودند كه با تشكیل كمیته انضباطی در فدراسیون جانبازان و معلولان به آنها تذكر كتبی داده شد و هم اكنون در اردوی آمادگی بسر می برند.
وی درباره علت حضور بهزاد عزیزی دوومیدانی كار نابینا و كم بینا در اردوی آمادگی بوشهر و سایر دوومیدانی كاران در كیش اظهار داشت: بهزاد عزیزی چون در پرتاب نیزه ایستاده فعالیت می كند و در كیش زمین استاندارد در این ماده وجود ندارد، با تصمیم كمیته ملی پارالمپیك مقرر شد وی با مربی خود تمریناتش را تا ۲۹ بهمن در بوشهر پیگیری كند و تمرینات سایر دوومیدانی كاران پارالمپیكی هم تا ۲۷ بهمن در كیش برگزار می شود.
مدیر تیم های ملی دوومیدانی معلولان و نابینایان و كم بینایان همینطور با اشاره به اعزام ۲۵ دوومیدانی كار به مسابقات بین المللی فزاغ امارات در اسفند تصریح كرد: با عنایت به این كه از ۱۲ سهمیه كسب شده تنها یك سهمیه اختصاص به زنان دارد، از ۲۵ دوومیدانی كار اعزامی به مسابقات امارات، ۷ ورزشكار آنرا زنان تشكیل خواهند داد تا تعداد سهمیه های خویش را در این بخش هم افزایش دهیم.
وی در پاسخ به این پرسش كه امیدوار به كسب چند سهمیه در امارات دارید، اظهار داشت: تلاش ما بر این است كه در امارات بتوانیم ۸ سهمیه دیگر كسب نماییم. البته آخرین مرحله مسابقات كسب سهمیه دوومیدانی ۲۹ فروردین تا ۴ اردیبهشت در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور نماینده كمیته بین المللی پارالمپیك برگزار می گردد و سپس در انتها اردیبهشت فهرست دوومیدانی كاران كه شانس كسب مدال در توكیو را دارند نهایی و اعلام خواهیم كرد.
رضایی در انتها اظهار نمود: چون سیاست كمیته ملی پارالمپیك تنها اعزام مدال آوران به پارالمپیك است در دوومیدانی هم تنها كسانی به توكیو اعزام می شوند كه شانس كسب مدال داشته باشند. ازاین رو كسانی كه در مسابقات كسب سهمیه در جایگاه چهارم قرار می گیرند و موفق به كسب سهمیه می شوند به توكیو اعزام نخواهند شد.
1398/11/18
18:21:05
5.0 / 5
4687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری