صالحی امیری:

كاراته به ثبات رسیده است

كاراته به ثبات رسیده است به گزارش اسب من اعضای هیات اجرایی كمیته ملی المپیك جلسه خویش را در دو فدراسیون كاراته و دو و میدانی برگزار كردند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از كمیته ملی المپیك، نشست هیات اجرایی كمیته ملی المپیك در دو بخش و در دو فدراسیون دوومیدانی و كاراته برگزار گردید. سیدرضا صالحی امیری در نشست هیات اجرایی كمیته ملی المپیك به میزبانی فدراسیون كاراته تصریح كرد: كاراته جایگاه ویژه ای در ورزش دارد. اهمیت این رشته با حضور در المپیك دوچندان شده است. این رشته در بین جوانان علاقه مندان بسیاری دارد و امیدواریم همچنان به موفقیت هایش در ورزش ادامه دهد.
وی ادامه داد: جا دارد از سیدحسن طباطبایی تشكر كنم. او به فدراسیون كاراته ثبات داده است. پیش از این تغییرات در كاراته زیاد بوده اما حالا فدراسیون به دور از حاشیه در راه موفقیت قدم برمی دارد. همینطور جا دارد از زحمات روسای قبلی همچون فرجی، سمندر، مرحوم حاج بهزاد كتیرایی و... تقدیر و تشكر كنم. آمدن طباطبایی این امتیاز را برای كاراته داشت كه حاشیه ها از بین برود. البته نباید اجازه داد كه حاشیه ها از بیرون تزریق شود تا كاراته بدون دغدغه به كار خود ادامه دهد.

صالحی امیری تصریح كرد: جا دارد از زحمات هروی، خوشقدم و بخصوص جواد سلیمی تشكر كنم كه خیلی برای تیم ملی زحمت می كشند. كسب سهمیه المپیك دشوار است اما زحمات این عزیزان و فدراسیون سبب شده كه الان كاراته شرایط خوبی داشته باشد. كاراته مورد حمایت ویژه كمیته ملی المپیك است و مقرر گردید دو مرحله كمك خارج از برنامه به این فدراسیون تعلق گیرد. المپیك نقطه آخر كاراته نیست باید همه كمك كنند این رشته بهتر از این هم شود. كاراته از نظر سخت افزاری و امكانات احتیاج به كمك ویژه وزارت ورزش، شركت توسعه و كمیته ملی المپیك دارد. امیدوارم همه كمك كنند تا این مشكل كاراته هم برطرف شود.
در ادامه سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون كاراته اظهار نمود: در راه كسب سهمیه المپیك هم وزارت ورزش و جوانان و هم كمیته ملی المپیك حامی كاراته بوده اند و امیدوارم این حمایت ها تا زمان كسب سهمیه ادامه داشته باشد.

*باید به رشته های پایه و پرمدال توجه كنیم
در نشست با مسؤلان فدراسیون دوومیدانی، صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك ضمن تقدیر و تشكر از فعالیت ۴ ساله كیهانی برای عرب، سرپرست فدراسیون و همكارانش آرزوی موفقیت و پیروزی كرد.
صالحی امیری با اشاره به اهمیت رشته دوو میدانی برای موفقیت كاروان های اعزامی ایران تصریح كرد: اگر به دنبال موفقیت و ارتقا رنكینگ در جدول مدال آوری بازیهای آسیایی و المپیك هستیم باید توجه به رشته های پایه و پرمدال همچون دوومیدانی را بیشتر نماییم. در رشته دوومیدانی استعدادهای بسیار خوبی داریم كه با پشتیبانی و حمایت مجموعه ورزش كشور می توانند در كنار رشته های سنتی و مدال آور فعلی یاری بخش كاروان باشند.
در ادامه نشست ایرج عرب سرپرست فدراسیون گزارش كاملی از فعالیت های انجام شده و برنامه های پیش رو برای اعضای هیات اجرایی عرضه داد و شرایط فعلی اردونشینان بویژه نفراتی كه كسب سهمیه كرده و یا در حال آماده سازی برای كسب سهمیه هستند را عرضه داد. وی با تشریح مسابقات كسب سهمیه پیش رو و اعلام بودجه مورد نیاز برای آماده سازی و اعزام ملی پوشان این رشته خواهان حمایت و پشتیبانی هر چه بیشتر وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك شد.
بهزادی و شایان هر كدام گزارشی از وضعیت تیمهای ملی بانوان و آقایان را عرضه دادند و خزانه دار فدراسیون هم وضعیت مالی فدراسیون، هزینه های انجام شده و بودجه مورد نیاز فدراسیون را شرح داد.
همینطور اعضای هیات اجرایی هم هر كدام توضیحاتی در مورد گزارشات عرضه شده از جانب مسئولین فدراسیون دوو میدانی عرضه و مقرر شد تا پشتیبانی از این رشته و ملی پوشانش برای حضور در مسابقات كسب سهمیه وهمچنین پشتوانه سازی برای بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ بیشتر از پیش شود.1398/11/13
08:14:20
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری