بی توجهی رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری به تعلیق

بی توجهی رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری به تعلیق به گزارش اسب من رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری پنج روز پس از تعلیق با فدراسیون های ملی نامه نگاری رسمی كرد كه این مساله سبب ناراحتی بعضی از اعضای هیات اجرایی شده است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از Insidethegames، تاماش آیان پنج روز بعد از آنكه از جانب هیات اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری تعلیق شد، به صورت كتبی با فدراسیون های عضو برای حضور در مسابقات جوانان جهان مكاتبه كرد.
همین مساله سبب ناراحتی بعضی از اعضای هیات اجرایی شده است و امكان دارد آنها بخواهند تعلیق آیان را از ۹۰ روز به تعلیق نامحدود تبدیل كنند.
ماكسیم آگاپیتوف كه عضو هیات اجرایی و رئیس فدراسیون روسیه است در این مورد اظهار داشت: من معتقدم این تصمیم او ناپسندیده بود و آیان آنچه خودش در ذهن دارد را اجرایی می كند نه آنچه تصمیم هیات اجرایی بوده است. چونكه حالا اورسلا پاپاندرئا رئیس موقت فدراسیون جهانی است. ازاین رو برخی از اعضای هیات اجرایی در حال تصمیم گیری برای تعلیق نامحدود او هستند.
پاپاندرئا رئیس موقت فدراسیون جهانی هم این اقدام تاماش آیان را بی ضرر می داند اما اعتقاد دارد نقش خودش باید شفاف سازی شود.
او اظهار داشت: من با نظر آگاپیتوف موافق هستم و باید شفاف سازی شود چه كسی در ۹۰ روز آینده مسئول است.
اورسلا در واكنش به این صحبت آیان مبنی براین كه در امور اجرایی به هیات اجرایی مشورت خواهد داد، تصریح كرد: من به آیان برای مشورت كردن با هیات اجرایی احتیاجی ندارم و خودم می توانم با هیات اجرایی مشورت كنم.
نامه تاماش آیان به فدراسیون های ملی

1398/11/11
00:04:15
5.0 / 5
4329
تگهای خبر: رسمی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری