رضوانی در گزارش اسب من:

حرفم درمجمع كمیته منطقی بود

حرفم درمجمع كمیته منطقی بود به گزارش اسب من رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بعد از عضویت در هیات اجرایی كمیته ملی المپیك اظهار داشت: از این پس شنا در كمیته یك مدافع دارد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، چهل و نهمین مجمع عمومی كمیته ملی المپیك روز دوشنبه برگزار گردید كه یكی از مصوبات آن اضافه شدن محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به اعضای هیات اجرایی این كمیته بود. وی بعنوان رئیس یكی از فدراسیون های المپیكی به جمع ۱۰ نفره اعضای هیات اجرایی افزوده شد.
محسن رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این اتفاق و تأثیر آن برای فدراسیونش اظهار داشت: بطور قطع فدراسیون شنا دیگر یك مدافع در كمیته ملی المپیك و در بحث بودجه دارد اما به این مفهوم نیست حق فدراسیون های دیگر ضایع شود، تلاشم این است تا فرد مفیدی برای كل ورزش ایران و تخصیص بودجه باشم.
رئیس فدراسیون شنا درباره اعتراضش نسبت به عضویت فدراسیون نجات غریق به مجمع كمیته ملی المپیك هم اظهار داشت: حرف غیر منطقی نگفته ام، نجات غریق، كارگری و دانش آموزی مگر جز رشته های المپیكی هستند كه عضو مجمع بشوند؟ این كار از نظر قانونی درست نبود. اعلام نمودند هیات اجرایی تصمیم گرفته است و تصویب گردید.
وی درباره اعتراض برخی شناگران نسبت به تبعیض حمایت های كمیته و وزارت ورزش از سایر رشته ها مانند فوتبال اظهار داشت: این درد رشته های پایه است، شاید اگر من و شما هم در راس كمیته و وزارت بودیم به رشته هایی كه شانس بیش تری دارند توجه بیش تری می كردیم. در تلاش هستم تا تیم را به ایتالیا اعزام كنم اما به هر حال وضعیت اقتصادی كشور مشخص است و همه چیز تحت تأثیر قرار گرفته است.
رضوانی افزود: در مجمع كمیته ملی المپیك علیرضا دبیر هم كه بودجه زیادی نسبت به سایر رشته ها دریافت می كند هم اعتراض داشت. مشكلات اقتصادی ورزش را هم تحت الشعاع قرار داده است. هم اكنون استخر آزادی سرد است و باید كمك نماییم این استخر گرم شود چون كه دیگر از حالت طبیعی خارج شده است.

1398/11/01
18:50:54
5.0 / 5
4131
تگهای خبر: المپیك , تیم , رشته , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری