دادگر:

موضع گیری در فوتبال تصمیم خوبی بود

موضع گیری در فوتبال تصمیم خوبی بود به گزارش اسب من رئیس فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: موضع گیری درباره فوتبال تصمیم خوبی بود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، چهل و هفتمین مجمع عمومی كمیته ملی المپیك بامداد امروز دوشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك در سالن سلمان فارسی آكادمی ملی المپیك اجرا شد.
علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی بعد از مجمع عمومی كمیته ملی المپیك در جمع خبرنگاران درباب لغو میزبانی فوتبال ایران اظهار داشت: موضع گیری ما بسیار عالی بود. به نظرم موضوع باید از روش دیپلماسی حل شود. من هم باتوجه به كرسی كه در رشته خودمان دارم در فدراسیون جهانی تیراندازی هم اعتراضم به این مساله را به گوش جهانیان می رسانم.
وی درباب عملكرد كمیته ملی المپیك در دو سال قبل اشاره كرد: افزایش بسیار عالی بودجه یكی از مواردی بود كه در این سال به خوبی دیده شد. امیدوارم نتیجه آن در المپیك دیده شود.
وی درباب اردوهای خارجی تیم ملی تیراندازی عنوان كرد: سفر به آلمان لغو نشده است و فقط برنامه ها تغییر كرده است. در حال ستاندن ویزا هستیم. بجای سفر اتریش برنامه مسابقات به دانمارك را در نظر گرفته ایم.


منبع:

1398/10/30
16:10:01
5.0 / 5
4191
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیراندازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری