احتمال لغو مسابقات آسیایی فوتسال و فوتبال ساحلی كارگری در كیش

احتمال لغو مسابقات آسیایی فوتسال و فوتبال ساحلی كارگری در كیش به گزارش اسب من رئیس فدراسیون آماتور ورزش كارگری خبر از احتمال لغو مسابقات آسیایی فوتسال و فوتبال ساحلی كارگری در جزیره كیش داد.


جواد رمضی در گفت و گو با ایسنا، اضافه كرد: با توجه به این كه در كنگره فدراسیون جهانی فوتبال شركت ها كه در موناكو انجام شد پیشنهاد میزبانی فوتسال و فوتبال ساحلی ورزش كارگری آسیا را داده بودیم و از طرف فدراسیون جهانی مورد تایید قرار گرفته بود اما به خاطر پرداخت 35 هزار یورو به فدراسیون جهانی برای دریافت مجوز برگزاری این دو رویداد، احتمال دارد این میزبانی را قبول نكنیم.
وی اظهار داشت: پیش بینی ما از میزان هزینه برگزاری این دو رویداد با هزینه پرداخت مجوز ورودی برای پذیرش میزبانی چیزی حدود 900 میلیون تومان است كه پرداخت چنین هزینه ای در شرایط كنونی واقعا دشوار است. البته به دنبال اسپانسر هستیم كه هنوز به نتیجه لازم نرسیده ایم. به هر صورت احتمال دارد كه این میزبانی به خاطر سنگین بودن هزینه ها لغو شود.
رییس فدراسیون آماتور ورزش كارگری درباره مكان برگزاری این میزبانی اشاره كرد: این مسابقات چون برای نخستین بار قرار بود به میزبانی ایران اجرا شود ما كیش را از بین تمام گزینه هایی كه انتخاب نموده بویم مناسب تر دیدیم، البته با شرایطی كه فدراسیون جهانی برای میزبانی این مسابقات در نظر گرفته برای ما امكانپذیر نیست و به فدراسیون جهانی نیز این مساله را اعلام كردیم.
رمضی همین طور در پاسخ به این پرسش كه هم اكنون وضعیت اعتباری فدراسیون آماتور ورزش كارگری چگونه است، اظهار داشت: متاسفانه ما اعتباری به صورت مصوب شده از طرف وزارت كار یا وزارت ورزش و جوانان نداریم و باید برنامه های خودرا با كمك گرفتن از اسپانسرها اجرا نماییم. البته تا الان وزارت كار حمایت های خوبی را در زمینه های مختلف از این فدراسیون داشته و همواره حامی كارگران ورزشكار است.
وی درانتها اظهار نمود: از شروع سال تا امروز به دنبال بودجه مصوب برای فدراسیون آماتور ورزش كارگری هستیم كه هنوز عملیاتی نشده است. البته با تمام سختی ها و شرایطی كه داریم در اجرای برنامه های پیش بینی شده در تقویم سالیانه عملكرد موفقی داشتیم و برنامه ای را متوقف نكردیم.
1398/10/23
14:05:47
5.0 / 5
4175
تگهای خبر: اسب , تیم , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری