برخی ذهنیت ها را برطرف كردند

سلطانی فر: مدیران كمیته بین المللی پشتیبانی از ایران را اعلام نمودند

سلطانی فر: مدیران كمیته بین المللی پشتیبانی از ایران را اعلام نمودند به گزارش اسب من وزیر ورزش در تشریح نتیجه ای كه با مسؤلان كمیته بین المللی المپیك در سوئیس داشت، اظهار داشت: آنها حمایت خود از ایران را اعلام نمودند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پیرامون جلسه ای كه با مدیران ارشد كمیته بین المللی المپیك داشت، اظهار داشت: ما به دنبال دعوتی كه داشتیم به لوزان آمدیم و یك جلسه خوب كاری و اجرایی با عالی ترین مقامات كمیته بین المللی المپیك برگزار كردیم كه البته این نشست مقدمه جلسه ای بود كه با آقای توماس باخ خواهیم داشت.
مقام عالی ورزش در ادامه عنوان كرد: در این نشست در مورد نحوه همكاری ها و تعامل در عرصه ها و مسابقات مختلف بحث های خیلی صریح و روشنی داشتیم و ما سیاست های كلی خومان را تبیین كردیم. آنها هم بر اجرای كامل منشور المپیك تاكید داشتند. ضمن اینكه حمایت های خودشان رو مثل گذشته از ورزش ایران كمیته ملی المپیك، وزارت ورزش و تمام فعالیت ورزشی اعلام نمودند.
سلطانی فر اضافه كرد: آنها خواهان این بودند كه این تعاملات و گفتگوها استمرار پیدا كند تا بتوانیم ذهنیت هایی كه ایجاد می شود را روشن تر برطرف نماییم و هر كدام با رعایت ملاحظاتی كه داریم بتوانیم همكاری ها رو توسعه دهیم.
وی خاطرنشان كرد: حمایت های آنها در بخش های مختلف تا الان خوب بوده و قرار شد كه این حمایت ها گسترش پیدا می كند.
وزیر ورزش در ادامه با اشاره به جلسه ای كه با «چو» ریاست فدراسیون جهانی تكواندو داشت، تصریح كرد: امروز با ریاست فدراسیون جهانی تكواندو جلسه ای داشتیم كه نكات خیلی خوبی در این نشست رد و بدل شد.
سلطانی فر با اشاره به اینكه آقای چو از اینكه این ورزش به خوبی در ایران گسترش پیدا كرده و و ورزشكاران ما در رویدادهای مختلف مقام های خوبی به دست می آورند ابراز شگفتی داشت، اضافه كرد: ما گفتیم كه سیاست های دولت این است كه ما بتوانیم بخش خصوصی را در همه رشته های ورزشی فعال تر بكنیم و تمام ورزش های مختلفی كه مورد استقبال جوانان و نوجوانان است همچون رشته های رزمی و بخصوص تكواندو را ما فعال تر بكنیم و زمینه و شرایط گسترش آنرا بیشتر از پیش فراهم نماییم.
وزیر ورزش تصریح كرد: در این جلسه همینطور در مورد برگزاری رویدادهای بین المللی در سال ۲۰۲۰ در تكواندو در ایران صحبت شد كه ما تقاضا داشتیم با عنایت به تعداد قابل توجهی از جوانانی كه در ایران به این رشته روی آورده اند، میزبانی مسابقات بیشتری داشته باشیم و همینطور خواهان حمایت های بیشتری از جانب فدراسیون جهانی شدیم كه همه این موارد با استقبال آقای چو مواجه گردید.
مسعود سلطانی همینطور به بازدید از موزه بین المللی المپیك اشاره نمود و اظهار داشت: در ادامه این بازدید جلسه ای را با مسولان فرهنگی كمیته بین المللی المپیك داشتیم كه در هر صورت خیلی از این موارد و ذهنیت هایی كه بوجود آمده بود و بعضی از رسانه های معاند بوجود آورده بودند در مورد محدودیت و ملاحظات خاصی كه برای مردم وجود دارد تمام این ها را تشریح كردیم. فكر می كنم كه توانستیم بخش عمده ای از این تبلیغاتی كه ضد ما می شود در بخش های مختلف با تبیین واقعیت ها و دادن اطلاعات دقیق بر طرف نماییم.

1398/10/22
19:16:17
5.0 / 5
4575
تگهای خبر: المپیك , تیم , رشته , رشد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری