با دستور تكمیل سالن رضا علی پور؛

قزوین قطب سنگنوردی و صخره نوردی ایران می شود

قزوین قطب سنگنوردی و صخره نوردی ایران می شود اسب من: طی رایزنی رئیس كمیته ملی المپیك با استاندار قزوین، دستور تكمیل سالن تمرینی رضا علیپور بعنوان كمپ تیمهای ملی سنگ نوردی و صخره نوردی در دستور كار استانداری قرار گرفت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سید رضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك كه به منظور سخنرانی در شورای اداری استان قزوین در استانداری حضور یافته بود پس از اتمام نشست شورای اداری، دیداری را جهت پیگیری مشكل رضا علیپور سریع ترین مرد عمودی جهان برگزار كرد.
در این دیدار كه با حضور جمالی پور استاندار، دكتر صالحی امیری رئیس كمیته كلی المپیك، علایی مقدم مدیر كل ورزش و جوانان استان و رضا علیپور برگزار شد، علایی پور گزارشی درباب وضعیت سالن محل تمرین علیپور و سنگنوردان استان ارائه داد و بودجه لازم جهت تكمیل و مسقف كردن سالن بمنظور پیگیری تمرینات در فصل سرما ارائه داد.
صالحی امیری نیر ضمن تقدیر از تلاشهای علیپور و همین طور حمایتهای استاندار و مدیر كل ورزش و جوانان گفت: به پتانسیل، توانایی و اراده رضا علیپور به عنوان ورزشكاری محجوب و ساعی ایمان و اعتقاد دارم و مطمئنم با عشق و انگیزه ای كه به ورزش ایران دارد در صورت تكمیل سالن می تواند قزوین را به قطب سنگنوردی ایران و منطقه تبدیل كند.
وی افزود: شكی نیست كه با تكمیل و تجهیز این سالن می توانیم اردوی تیمهای ملی را نیز در قزوین میزبانی نماییم، با دكتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و همین طور كریمی رئیس شركت تجهیز صحبت خواهم داشت و از استاندار مشتاق ورزش نیز در خواست می كنم بودجه مناسبی را جهت به نتیجه رسیدن این امر اختصاص دهند.
جمالی پور نیر ضمن تقدیر از حضور صالحی امیری در شورای اداری و همین طور توجه به مشكلات قهرمانان و چهره های ورزشی اطمینان داد كه پیگیر رفع مشكلات پیش روی این مساله خواهد بود.
وی درانتها اظهار داشت: علیپور و شاگردانش با كسب عناوین بزرگ بین المللی همچون قهرمانی جهان و بازیهای آسیایی ثابت كردند كه سزاوار حمایت و توجه بیشتری هستند به امید خدا روز دوشنبه در نشستی كه با وزیر ورزش خواهم داشت این مساله را به سرانجام می رسانیم تا در نخستین فرصت سالن تكمیل و به بهره برداری كامل برسد


منبع:

1398/10/13
19:26:32
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری