حضور در المپیك افتخار است؛

نصرالله سجادی: امیدوار به رقم خوردن اتفاقات خوب در توكیو هستیم

نصرالله سجادی: امیدوار به رقم خوردن اتفاقات خوب در توكیو هستیم به گزارش اسب من سرپرست كاروان ورزش ایران در المپیك توكیو كسب سهمیه را به منزله درنوردیدن ۵۰ درصد راه حضور در المپیك عنوان نمود و اظهار داشت كه این حضور خود یك افتخار است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در جریان مراسم تقدیر از ورزشكاران صاحب سهمیه المپیك كه امروز در محل این كمیته برگزار شد، نصرالله سجادی سرپرست كاروان ایران در مورد آخرین شرایط این كاروان توضیح داد.
وی با یادآوری اضافه شدن ۵ رشته به این دوره بازی های المپیك اظهار داشت: بیشتر از ۱۱ هزار ورزشكار در توكیو رقابت می كنند. در مجموع سهم زنان و مردان نزدیك به هم است اما برای المپیك ۲۰۲۴ این مساله ۵۰-۵۰ می شود.
سرپرست كاروان ایران با یادآوری كسب سهمیه بسكتبال در بین رشته های تیمی افزود: والیبال بیشتر از ۸۰-۹۰ درصد شانس دارد. تیم فوتبال هم در مسابقات برای كسب سهمیه شركت می كند.
سجادی با اشاره به اینكه در رشته های انفرادی هم مسابقات انتخابی تا سال آینده ادامه دارد، اشاره كرد: در تكواندو ورزشكاران باید در چند مسابقه شركت نمایند تا امتیاز بگیرند. در كشتی هم مسابقاتی پیش روایت تا سهمیه های جدیدی كسب شود. امیدوارم تعداد سهمیه ها نسبت به قبل بیشتر شود.
وی با تاكید بر اینكه حضور در المپیك خود یك افتخار است، اشاره كرد: پیش بینی كرده ایم در فصل بهار ۴ دوره برای ورزشكاران بگذاریم. برای مربیان این دوره برگزار شده و با عنایت به اینكه وضعیت بچه ها در سال جدید مشخص می شود ما دوره ها را برگزار می نماییم.
سجادی ابراز امیدواری كرد كه برای ورزش ایران در المپیك توكیو اتفاقات خوبی رقم بخورد.

1398/10/12
10:45:15
5.0 / 5
4318
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری