سیدرضا صالحی امیری:

كاروان در المپیك خواهد درخشید

كاروان در المپیك خواهد درخشید به گزارش اسب من رئیس كمیته ملی المپیك تصریح كرد كه مسؤلان ورزش برای موفقیت كاروان ایران در المپیك تمام توان خویش را خواهند گذاشت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك به علت حضور در محل سازمان برنامه و بودجه و پیگیری بودجه كمیته ملی المپیك با تاخیر در مراسم امروز ویژه تقدیر از ورزشكاران صاحب سهمیه المپیك حاضر شد.
وی در این مراسم خطاب به ورزشكاران المپیكی حاضر در مراسم اظهار داشت: امروز حقیقتا كار خاصی با شما نداشتیم، فقط خواستیم از نزدیك شما را ببینیم تا دو پیام را منتقل نماییم.
وی افزود: اول اینكه از سوی كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش از شما بابت تلاش تان و كسب سهمیه تشكر كنم. همینطور به خصوص از روسای فدراسیون ها هم تشكر می كنم كه انصافا زحمات شان كمتر دیده می شود.
رئیس كمیته ملی المپیك با تاكید بر اینكه این كمیته و وزارت برای پاسخ به نیاز ورزشكاران تمام تلاش خویش را داشته، تصریح كرد: اگر كمی و كاستی می ببینید، بپذیرید كه رفع آنها دیگر در توان ما نیست. شخصا هر دو هفته و گاها هفته ای یك مرتبه پیگیر وضعیت بودجه در سازمان برنامه و بودجه و در نشست با دكتر نوبخت هستم.
صالحی امیری با اشاره به اینكه همه این تلاش ها می تواند به سكو و سكه و فراتر از آن شیرین شدن كام ملت ختم شود، خاطرنشان كرد: از شما ورزشكاران می خواهم انتظار ایجاد نكنید ما هم این كار رو نمی نماییم. از نظر من شما از الان پیروز هستید چه در توكیو روی سكو بروید و چه نروید چون آنچه داشتید را در طبق اخلاص گذاشتید. باید این باور را ایجاد كرد.
وی اضافه كرد: بعنوان مثال بازیكنان بسكتبال تلاش كردند تا سهمیه بگیرند. كشتی هویت و غرور ماست و در تاریخ ایران زمین از آن یاد می شود. آنها هم همه تلاش خویش را كرده اند. سایر رشته ها هم همین طور بوده است. من به عینه شاهد بودم كه وقتی تكواندو سهمیه خویش را مسجل كرد، آقای پولادگر چقدر متحول شد. درست است كه در جودو مبحث تعلیق ما را از كسب سهمیه دور كرد اما در كاراته خیلی نزدیك به كسب سهمیه هستیم.
صالحی امیری در بخشی از صحبت های خود همینطور خاطرنشان كرد: نباید انتظاری ایجاد نماییم كه غیرقابل باور باشد.
وی به حضور تیم امید در میادین گزینشی المپیك اشاره نمود و اظهار داشت: از این تیم تلاش حداكثری و بازی جوانمردانه خواستیم، نتیجه را از خدا می خواهیم!
صالحی امیری در ادامه اظهار داشت: من واقعا به نتیجه فكر نمی كنم، به ابن فكر می كنم كه مبادا كوتاهی نماییم و ملت بر ما و نبخشند. باید تلاش نماییم به قله برسیم، اگر رسیدیم كه پرچم كشورمان را به اهتزاز در می آوریم و اگر نه كه تلاش مان را ادامه می دهیم. رضا صالحی امیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حقیقت این است كه تلاش گسترده ای انجام شده تا همین كسب سهمیه شود. تا امروز ۲۹ سهمیه كسب شده است. كمیته و وزارت با همت دولت مجموعه تخصیص به ما بیشتر همه جا بوده است. درمورد سخت افزار تلاش می نماییم تا ورزشكاران با بهترین تجهیزات و استاندارد تمرین كنند. برای مثال نیاز است كه در تیراندازی فشنگ ها فراهم گردد. او در آخر اظهار داشت: شرایط سختی داریم، هم آب و هوایی و هم دیگر مسائل. باید از بانك مركزی هم تشكر كنم كه منابع ارزی را فراهم نموده است. من شرایط را در حد بسیار مثبت می بینم و معتقدم كاروان هم در المپیك خواهد درخشید.

1398/10/11
11:54:07
5.0 / 5
4312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری