صالحی امیری:

فعالیت ورزش جانبازان مانع خشونت در این قشر شده است

فعالیت ورزش جانبازان مانع خشونت در این قشر شده است اسب من: رئیس كمیته ملی المپیك معتقد می باشد كه وجود كمیته پارالمپیك و فدراسیون جانبازان و فعالیت این دو نهاد مانع خشونت در بین این قشر شده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری كه در مجمع عمومی كمیته ملی پارالمپیك حضور داشت با اشاره به دوران سرپرستی اش در وزارت ورزش اظهار داشت: از همان زمان به شخصیت محمود خسروی وفا علاقمند شدم كه یكی از دلیلهای آن دور بودن از منفعت گری است. وی به دنبال نان و آب نیست بلكه مصمم به كمك است.
وی با اشاره به بازدیدی كه شب گذشته از نمایشگاه آثار هنری معلولان داشت، اظهار داشت: نقدی كه به ما وارد است این است كه چرا به اندازه لازم و كافی این دسته افراد را ندیده ایم. به نظرم به آن اندازه كه به جانبازان توجه شده به معلولان توجه نشده است.
رئیس كمیته ملی المپیك اشاره كرد: اگر كمیته ملی پارالمپیك و فدراسیون جانباران و معلولان وجود نداشتند، امروز با موجی از بحران و خشونت در بین این قشر از افراد روبرو می شدیم.
صالحی امیری خطاب به اعضای مجمع كمیته ملی پارالمپیك اشاره كرد: اعتقاد دارم كاری كه شما انجام می دهید نزد حق تعالی محفوظ خواهد بود. از قهرمانان این جمع و در كل تك تك اعضا تشكر می كنم. از خدا می خواهم كمك حال ما باشد.


منبع:

1398/10/02
19:58:55
5.0 / 5
4268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری