علیرضا رضایی:

از بهمن ماه برای مسابقات جهانی تركیه اردو می زنیم

از بهمن ماه برای مسابقات جهانی تركیه اردو می زنیم به گزارش اسب من رئیس انجمن كشتی ناشنوایان اظهار داشت: از این كه با ناشنوایان كار می كنم احساس خوبی دارم، امیدوارم این حضور سبب شود تا جایگاه كشتی ناشنوایان در جهان پررنگ تر دیده شود.


علیرضا رضایی در گفتگو با ایسنا، بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی كشتی آزاد ناشنوایان به میزبانی استان البرز اظهار نمود: هر چند برای نخستین بار از نزدیك نظاره گر مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی كشتی آزاد ناشنوایان بودم اما تجربه ارزشمندی بود و به قول كسانی كه سال قبل هم شاهد برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بودند، سطح این دوره از مسابقات با عنایت به پیشرفتی كه استانها داشتند، قابل قبول و راضی كننده تر بود.
وی زمان برگزاری اردوی تیم ملی كشتی ناشنوایان جهت شركت در قهرمانی جهان تركیه را بهمن ماه عنوان نمود و اضافه كرد: اردوی تیم ملی كشتی آزاد ناشنوایان برای آماده سازی برای شركت در قهرمانی جهان تركیه از بهمن ماه شروع می شود. البته تا آخر سال دو اردو برای كشتی گیران ناشنوا پیشبینی شده و در سال آینده هم اردوها تا خردادماه زمان اعزام تیم به تركیه ادامه خواهد داشت تا بهترین نفرات را برای قهرمانی جهان گزینش نماییم.
رضایی در ارزیابی از جایگاه كشتی ناشنوایان در جهان تصریح كرد: در رده سنی بزرگسالان حرف اول را می زنیم اما در سایر رده های سنی در جایگاه دوم و سوم قرار داریم. تلاش ما بر این است كه بتوانیم جایگاه كشتی ناشنوایان را در جهان مطرح نماییم تا پررنگ تر دیده شوند.
رئیس انجمن كشتی ناشنوایان در پاسخ به این پرسش كه وضعیت كشتی ناشنوایان را برای جهانی تركیه چگونه ارزیابی می كنید، خاطرنشان كرد: هم اكنون نمی توانم ارزیابی دقیقی نسبت به عمكرد كشتی گیران ناشنوا داشته باشم، بعد از برگزاری چند مرحله اردوی آمادگی، ارزیابی بهتری می توانم در این حوزه عرضه دهم كه شرایط كشتی گیران در تركیه چگونه خواهد بود.
او در آخر پیرامون این پرسش كه آیا كار كردن با كشتی گیران ناشنوا كار سختی است یا خیر؟ اظهار داشت: سبب افتخار من است كه به افراد ناشنوا كمك كنم. از این كه با كشتی گیران ناشنوا كار می كنم احساس خوبی دارم و امیدوارم این حضور منشاء خیری برای آنها شود.1398/09/29
18:36:54
5.0 / 5
4134
تگهای خبر: اردو , تیم , تیم ملی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری