پیروزی شطرنج بازان ایران در مسابقات ۲۵ هزار یورویی اسپانیا

پیروزی شطرنج بازان ایران در مسابقات ۲۵ هزار یورویی اسپانیا اسب من: شطرنج بازان ایرانی در دور سوم رقابت های آزاد اسپانیا موفق شدند حریفان خودرا شكست دهند.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، دو نماینده ایران در مسابقات آزاد اسپانیا به نام سان وی سیتخس(SUNWAY SITGES) شركت كرده و موفق شدند در دور سوم مقابل حریفان به پیروزی برسند.

پرهام مقصودلو شطرنج باز ایرانی با ریتینگ ۲۶۹۰ در این رقابت ها شركت كرده و در دور سوم موفق شد حریفش با ریتینگ ۲۲۷۶ را شكست دهد. همین طور این شطرنج باز در دور اول توانست به پیروزی برسد اما در دور دوم مقابل حریفی با ریتینگ ۲۴۴۷ تن به شكست داد.

دیگر نماینده ایران محمد امین طباطبایی با ریتینگ ۲۶۳۵ در این رقابت ها حضور دارد و او هم در دور سوم موفق به شكست حریفی با ریتینگ ۲۵۰۶ شد. محمد امین طباطبایی در این رقابت شكستی را تجربه نكرده و با سه پیروزی موفق شده است سه امتیاز را كسب كند.

مقصودلو با ۲ امتیاز تا اختتام دور سوم در رده ۷۲ این رقابتها قرار دارد.

شطرنج بازان در مسابقات آزاد اسپانیا در ۱۰ دور با هم به رقابت می پردازند. این مسابقات از ۱۳ دسامبر ( ۲۲ آذر ماه) تا ۲۲ دسامبر (۱دی) در اسپانیا پیگیری می شود. جوایز این مسابقات حدود ۲۵ هزار یورو در نظر گرفته شده است.

منبع:

1398/09/25
20:06:18
5.0 / 5
4690
تگهای خبر: پیروزی , رقابت , شركت , شطرنج
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری