معارفه سرپرست معاونت قهرمانی

سلطانی فر: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش كشور است

سلطانی فر: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش كشور است به گزارش اسب من مسعود سلطانی فر اظهار داشت: مهمترین خواسته های من از ایشان موفقیت در المپیك و پارالمپیك، صعود تیم ملی و تیم امید به جام جهانی و المپیك و واگذاری استقلال و پرسپولیس است.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در دویست و بیست و چهارمین نشست معاونین با معرفی دكتر علی نژاد بعنوان سرپرست جدید معاونت قهرمانی اظهار داشت: ایده و برنامه من از زمان معرفی به مجلس شورای اسلامی برای تصدی پست وزارت، جوانگرایی و تغییر نسل مدیریتی ورزش كشور بود و در این مدت توانستم میانگین سن مدیریتی ورزش كشور را تا حدود زیادی بویژه در استان ها كاهش دهیم.
وی اظهار داشت: سیاست ما جوانگرایی و معرفی نسل مدیریتی جدید برای ورزش كشور است و آقای علی نژاد كارنامه خوبی در ووشو داشته است و بطور قطع با حمایت همه معاونین، مدیران ستادی و استانی و روسای فدراسیونها موفق خواهد شد.
سلطانی فر اظهار داشت: در گفتگو هایی كه من با آقای علی نژاد داشتم برنامه های مهم ورزش كشور را مطرح و بر آن تاكید كردم.
وی اضافه كرد: مهم ترین خواسته های من از ایشان موفقیت كاروان ایران در المپیك و پارالمپیك، صعود تیم ملی و تیم امید به ترتیب به جام جهانی و المپیك و پیگیری جدی واگذاری استقلال و پرسپولیس است.
نظارت بر فدراسیون ها، نظارت و كنترل بیست و شش هزار باشگاه ورزشی بخش خصوصی، شورای برون مرزی و رعایت اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی و پیشگیری از اعزام های غیر ضروری و رسیدگی و توجه به هیاتهای ورزشی از دیگر موارد مهم مورد توجه و تاكید وزیر ورزش و جوانان است.
وزیر ورزش و جوانان از خدمات محمدرضا داورزنی در سی و پنج ماه مسئولیت این بخش تشكر كرد و اظهار داشت: از عملكرد ایشان رضایت دارم و امیدوارم در والیبال كشور همچنان موفق باشد.
1398/09/23
22:59:12
5.0 / 5
4319
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری