گلایه قهرمان جهان از اوضاع وزنه برداری

گلایه قهرمان جهان از اوضاع وزنه برداری به گزارش اسب من قهرمان وزنه برداری جهان نسبت به امكانات اردویی و تغذیه تیم ملی وزنه برداری گلایه نمود و اظهار داشت: وضعیت اصلا المپیكی نیست.


علی هاشمی در گفت و گو با ایسنا با گلایه از اینكه شرایط خوبی برای حضور در المپیك مهیا نیست بیان كرد: ما 8 ماه دیگر بازی های المپیك را در پیش داریم اما فضا المپیكی نیست. اردوهای ما كوتاه مدت است كه اصلا چرا باید 9 روز اردو گذاشته شود. اگر مسابقات گزینشی المپیك مهمست پس باید اردوهای طولانی تری گذاشته شود. در این میان هزینه های رفت و آمد و حقوق های ما هم پرداخت نمی گردد و ما برای اردوهای كوتاه مدت شاید مجبور باشیم چند مرتبه از شهرهای خود به تهران بیاییم و برگردیم و خود شما حساب كنید چند میلیون تومان باید برای بلیت هواپیما هزینه نماییم.
او افزود: از طرفی ما در اردو نه ماساژور داریم، نه فیزیوتراپ و نه حتی روانشناس و حتی تغذیه ما مناسب نمی باشد و پزشك تغذیه هم نداریم. در صورتیكه برای تیمی كه مقرر است در المپیك شركت نماید كادر باید كامل باشد. در این شرایط هم مردم انتظار دارند كه ما در المپیك مدال بگیریم و ما هم فقط برای مردم است كه داریم تلاش می نماییم در المپیك بتوانیم افتخار آفرین باشیم. من مدال هایم را گرفته ام و المپیك هم رفته ام اما بخاطر مردم باردیگر دارم تلاش می كنم چون از ما انتظار دارند در غیر این صورت با این شرایط كنار می رفتم.
قهرمان وزنه برداری جهان همین طور اظهار داشت: من از وزیر ورزش و آقای صالحی امیری گلایه دارم و انتظار دارم در این شرایط كه نزدیك المپیك هستیم بیشتر مدیریت كنند و شرایط بهتری را برای ما فراهم آورند اما هم اكنون حتی ما ماساژور هم نداریم.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، اظهارات و گلایه های علی هاشمی در حالی مطرح گردیده است كه تصاویری كه به دست ایسنا رسیده نشان میدهد كیفیت غذای ملی پوشان وزنه برداری در صبحانه و ناهار مطلوب نمی باشد.
صبحانه ملی پوشان وزنه برداری

1398/09/16
23:42:02
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری