قهرمانی در پرتغال تنها راه رسیدن پینگ پنگ ایران به سهمیه المپیك توكیو

قهرمانی در پرتغال تنها راه رسیدن پینگ پنگ ایران به سهمیه المپیك توكیو اسب من: تیم ملی تنیس روی میز ایران در حالی برای گرفتن سهمیه المپیك 2020 در مسابقات كسب سهمیه المپیك تیمی شركت می كند كه پینگ پنگ بازان ایران برای رسیدن به این سهمیه كار سختی را پیش رو خواهند داشت.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز ایران مسابقات كسب سهمیه المپیك تیمی را پیش رو دارد كه از اهمیت زیادی برخوردارست چونكه در این مسابقات سهمیه المپیك توزیع می شود و كشورهایی كه بتوانند سهمیه تیمی را بگیرند، سه سهمیه انفرادی هم به دست می آورند.
ایران هم برای حضور در این مسابقات برنامه ریزی كرده و به دنبال این است شانس خودرا برای كسب سهمیه تیمی امتحان كند و البته ملی پوشان ایران كار آسانی را پیش رو نخواهند داشت.
در كل ۱۶ سهمیه تیمی توزیع می شود كه فعلا تكلیف هفت سهمیه آن مشخص شده است و در مسابقات كسب سهمیه المپیك تیمی كه به میزبانی پرتغال برگزار می شود، ۹ سهمیه دیگر توزیع خواهد شد.
غیبت ۷ تیم در مسابقات پرتغال
طبق قوانین، شش تیم قهرمان قاره ها به همراه میزبان سهمیه المپیك تیمی را به دست آورده اند و دیگر این تیم ها در مسابقات پرتغال حضور نخواهند داشت.
اسامی این شش تیم به شرح زیر است:
قهرمان آسیا: چین
قهرمان اروپا: آلمان
قهرمان آفریقا: مصر
قهرمان آمریكای لاتین: برزیل
قهرمان آمریكای شمالی: آمریكا
قهرمان اقیانوسیه: مسابقات این قاره از فردا شروع می شود.
میزبان: ژاپن
* جدال ۶۴ تیم برای رسیدن به ۹ سهمیه باقی مانده
در مسابقات پرتغال ۹ سهمیه تیمی توزیع می شود و ۶۴ تیم نیز در رقابتها شركت خواهند كرد. برای رقابت تیم ها، هشت جدول حذفی تشكیل می شود كه در هر جدول هشت تیم حضور دارند و در نهایت قهرمان هر جدول سهمیه المپیك می گیرد.
برای یك سهمیه باقی مانده نیز، نایب قهرمان های هر جدول، یك جدول حذفی دیگر را می سازند و قهرمان آن جدول نیز یك سهمیه باقی مانده را می گیرد و بدین سان توزیع ۹ سهمیه كامل می شود.
با این شرایط تیم ایران حتما باید در جدول خود بعنوان قهرمانی برسد تا بتواند سهمیه را بگیرد در غیر این صورت باید برای كسب سهمیه انفرادی تلاش كند.
تیم ایران با تركیب نوشاد و نیما عالمیان، امین احمدیان، امیر حسین هدایی و حمیدرضا طاهرخانی در این مسابقات شركت می كند.
نوشاد عالمیان امروز(دوشنبه) و نیما عالمیان هفته آینده از فرانسه به تهران می آیند و مقرر است در لیگ ایران بازی كنند. تیم ایران قبل از اعزام به پرتغال یك هفته اردو در مجارستان دارد و سپس عازم مسابقات كسب سهمیه المپیك تیمی می شود. این مسابقات از ۲۲ تا ۲۶ ژانویه (۲ تا ۶ بهمن) برگزار می شود.
منبع:

1398/09/11
13:36:19
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تنیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری