شعبانی بهار:

كسب سهمیه المپیك مسئولیت ما را سنگین تر كرد

كسب سهمیه المپیك مسئولیت ما را سنگین تر كرد اسب من: رئیس فدراسیون تیروكمان تاكید دارد كه موفقیت كماندار كشورمان در كسب سهمیه المپیك، مسئولیت وی را سنگین تر خواهدنمود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، رقابت های تیروكمان انتخابی المپیك كه در تایلند جریان دارد، امروز پنجشنبه با كسب سهمیه انفرادی توسط میلاد وزیری همراه بود. این كماندار كشورمان در مرحله رده بندی رقابت های ریكرو با غلبه بر امین پیرعلی صاحب این سهمیه شد.
غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروكمان كه در محل برگزاری مسابقات حضور دارد، ضمن ابراز خرسندی از سهمیه به دست آمده اظهار داشت: از تمام كسانی كه كمك و حمایت های شان در كسب این سهمیه اثرگذار بود، تشكر می كنم. از مربیِ تیم ملی به خاطر زحماتی كه متقبل شد و از وزارت ورزش به خاطر حمایتی كه داشت قدردانی می كنم.
وی خاطرنشان كرد: مسابقات در سطح بالایی برگزار گردید. تمام تیم ها با بهترین آمادگی به تایلند آمده اند تا بهترین نتیجه ممكن را كسب كنند. همین مسئله موجب می شود از نتیجه به دست آمده و سهمیه ای كه برای تیروكمان ایران قطعی شده، بیشتر خوشحال باشیم.
رئیس فدراسیون تیروكمان تصریح كرد: موفقیت حاصل شده ارزش زیادی دارد بااینكه مسئولیت ما را سنگین تر كرد. باید تا سال آینده وبرگزاری بازی های المپیك به گونه برنامه ریزی نماییم كه بتوانیم در توكیو حضوری شایسته داشته باشیم.


منبع:

1398/09/09
22:49:20
5.0 / 5
4514
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری