اسبقیان در پاسح به اسب من اعلام كرد:

تلاش وزیر برای معرفی معاون ورزش قهرمانی

تلاش وزیر برای معرفی معاون ورزش قهرمانی به گزارش اسب من مدیركل امور مشترك فدراسیون های ورزشی با اشاره به اینكه فدراسیون پزشكی ورزشی نیازمند تقویت و توجه است، اظهار داشت: فدراسیون های ورزشی بدون حمایت فدراسیون پزشكی ورزشی قادر به كسب موفقیت نیستند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا شروین اسبقیان در مراسم تكریم و معارفه روسای فدراسیون پزشكی ورزشی كه بامداد امروز (شنبه) در محل این فدراسیون برگزار شد، ضمن تشكر از فعالیت های صورت گرفته از جانب غلامرضا نوروزی بعنوان رئیس سابق فدراسیون پزشكی ورزشی، اظهار داشت: مهرزاد خلیلیان بعنوان سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی از مدیران با سابقه است و امیدواریم به نحو شایسته در جهت سیاست های وزارت ورزش و جوانان عمل كند.
وی با اشاره به اینكه فدراسیون پزشكی ورزشی بعنوان پشتیبان عمل می كند و فدراسیونی حائز اهمیت می باشد، اظهار داشت: جلوگیری از دوپینگ و مبارزه با دوپینك دو مأموریت برای پیشگیری از صدمه وارده به بدنه ورزش كشور است و توجه به مقوله سلامت همچون مواردی است كه از جانب این فدراسیون به آن پرداخته می شود.
مدیركل امور مشترك فدراسیون های ورزشی با تاكید بر اینكه تیم های ملی زمانی كه در مسابقات صاحب مدال می شوند فدراسیون پزشكی ورزشی در پشت صحنه برای كسب مدال های جهانی و المپیك تلاش می كند، عنوان كرد: تعامل مناسب با فدراسیون های مختلف و ورزات ورزش و جوانان همچون مسائلی است كه از جانب فدراسیون پزشكی ورزشی مدنظر قرار گرفت.
اسبقیان همینطور با تاكید بر ضرورت برگزاری هرچه سریع تر انتخابات فدراسیون پزشكی ورزشی، اظهار نمود: با عنایت به نزدیكی المپیك باید هرچه سریع تر در فدراسیون پزشكی ورزشی به ثبات برسیم و انتخابات را برگزار نماییم.
مدیركل امور مشترك فدراسیون های ورزشی در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص اینكه تعیین صلاحیت های فدراسیون دو و میدانی با عنایت به نبود معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان چگونه صورت می گیرد، اظهار نمود: ریاست كمیسیون تطبیق بر عهده آقای دكتر احمدی است. مدیركل حراست، مدیركل امور بانوان، نماینده دفتر مشترك، مدیركل منابع انسانی، مدیركل دفتر برنامه ریزی و مدیر كل دفتر حقوقی هم حضور دارند. مساله احراز صلاحیت هم مشخص است و باید هم تراز ۴ سال سابقه مدیریتی، در كارنامه كاندیداها فعالیت باشد.
اسبقیان در پاسخ به دیگر سوال ایسنا در خصوص زمان انتخاب معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، بیان كرد: وزیر ورزش و جوانان در صدد است تا هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد.
وی همینطور در پاسخ به دیگر سوال ایسنا در مورد زمان برگزاری انتخابات فدراسیون پزشكی ورزشی، عنوان كرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان این است كه هرچه زودتر انتخابات این فدراسیون برگزار گردد. در این راستا هم بعد از انجام ثبت نام ها، كمیسیون تطبیق فعالیت های مربوطه را انجام می دهد و بعد از آن استعلام از مراجع نظارتی صورت می گیرد.
1398/09/09
14:59:22
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: اسب , المپیك , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری