پرونده سلامت مفاخر ورزشی ایران تشكیل شد

پرونده سلامت مفاخر ورزشی ایران تشكیل شد به گزارش اسب من رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی از تشكیل پرونده سلامت برای اساطیر ورزش كشور اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح با هدف تكریم جایگاه اساطیر ورزش كشور بزودی اجرا می گردد.به گزاش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی پزشكی ورزشی ایران، غلامرضا نوروزی با اشاره به خدمات متنوع و گسترده فداسیون پزشكی ورزشی به اقشار مختلف جامعه ورزش، تصریح كرد: مجموعه پزشكی ورزشی همواره تلاش داشته تا در چارچوب قوانین و مقررات و به بهترین شكل ممكن در خدمت جامعه ورزش باشد. در تازه ترین اقدام با عنایت به لزوم پشتیبانی از پیشكسوتان ورزش كشور و تاكید وزارت ورزش و جوانان طرح حمایتی ویژه ای را برای اساطیر ورزش كشور بزودی اجرا می نماییم.
رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی اظهار داشت: با عنایت به پا به سن گذاشتن پیشكسوتان ورزش كشور و نیاز آنها به معاینات دوره ای و منظم، باید پیش از پیش آمدن حادثه یا ابتلاء این عزیزان به بیماری، برای حفظ سلامت آنان تلاش نماییم.
او خاطرنشان كرد: ما نباید بگذاریم پس از رسیدن بزرگانی همچون ناصر حجازی، منصور پورحیدری، پهلوان عباس زندی و... به مراحل آخر درمان، وارد عمل شویم بلكه ضروری می باشد برای این دُرهای گرانبهای ورزش ایران به موقع اقدامات لازم را انجام دهیم.
نوروزی خاطرنشان كرد: بر این اساس برای اساطیر ورزش ایران پرونده سلامت تشكیل داده و با اعزام تیم پزشكی ورزشی به محل سكونت آنان یا رجوع خود آنها به درمانگاه فداسیون پزشكی ورزشی ارزیابی های دوره ای به عمل می آید تا اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامت این عزیزان، در اسرع وقت صورت گیرد.
 

1396/10/24
18:40:05
5.0 / 5
4432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری