سلطانی فر:

ایران برای برگزاری رویدادهای بین المللی امنیت كامل دارد

ایران برای برگزاری رویدادهای بین المللی امنیت كامل دارد به گزارش اسب من وزیر ورزش و جوانان در نشست مشترك با روسای فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: انتظار دارم فدراسیون های مختلف مسابقات داخلی و بین المللی خودرا منظم برگزار كنند تا هم شور و نشاط بیشتری به جامعه تزریق شود و هم جلوی تبلیغات سوء دشمنان گرفته شود.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر اضافه كرد: مردم ما با برگزاری راه پیمایی های باشكوه صف خودرا از اغتشاش گران جدا كردند و وفاداری خودرا به نظام و رهبری نشان دادند. كشور ما آمادگی و امنیت كامل برای برگزاری هر رویداد ورزشی را دارد. در چنین شرایط حساسی باید مسابقات مختلف را هرچه پرقدرت تر برگزار نماییم تا هم شور و نشاط را به مردم بازگردانیم و هم جلوی تبلیغات سوء بیگانه ها را در مورد شرایط و امنیت كشور بگیریم.

سلطانی فر اضافه كرد: در صورتیكه جام جهانی شمشیربازی با آرامش و امنیت كامل در كشور انجام شد دو، سه كشور جهت شركت در جام جهانی كشتی فرنگی در ایران اما و اگر آوردند و كار به اتحادیه جهانی كشتی كشیده شد كه خوشبختانه به محض اینكه از سوژه باخبر شدیم با تمام قوا و استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف همچون وزارت امور خارجه و كمیته ملی المپیك بموقع به سوژه ورود كردیم.

وزیر ورزش و جوانان اشاره كرد: ابتدا سفرای این چند كشور در ایران را توسط مسئولان وزارت امور خارجه احضار كردیم تا وضعیت امنیت ایران را به كشورهایشان منعكس كنند و سپس خودم با سفرای ایران در ژاپن و روسیه تماس گرفتم و از آنان خواستم مراتب امنیت ایران را به وزارت خارجه و فدراسیون كشتی خودشان منعكس كنند. همین طور با فدراسیون جهانی كشتی و IOC مكاتبه و مذاكره شد تا سرانجام با یك سلسله اقدامات فشرده و پیگیری های شبانه روزی موفق شدیم موافقت مجدد اتحادیه جهانی كشتی را برای میزبانی ایران در این مسابقات بگیریم.

وی سپس با اشاره به ادامه تحریم های غیر قانونی و ناعادلانه مقابل ایران اظهار داشت: این تحریم ها ابعاد وسیع تری نسبت به گذشته دارند و با این شرایط سخت لزوم دارد بیشتر از هر زمان دیگری صرفه جویی و كنترل هزینه ها را در دستور كار قرار دهیم.

سلطانی فر درانتها اشاره كرد: اساسا مردم از قهرمانان و رشته های المپیكی ما توقع موفقیت و مدال در المپیك را دارند و حتما باید به آنها بطور ویژه رسیدگی شود اما در هر صورت تنگناها وجود دارد و صرفه جویی باید اولویت اول همه ما و مدیران فدراسیون ها باشد.

منبع:

1398/09/08
10:17:37
5.0 / 5
4523
تگهای خبر: المپیك , بازی , دستگاه , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری