سرمربی تنیس روی میز:

اردوی مشترك با مجارستان داریم

اردوی مشترك با مجارستان داریم اسب من: تیم ملی تنیس روی میز در نظر دارد قبل از حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان كه سهمیه المپیك هم در آن توزیع می شود، اردویی را با مجارستان داشته باشد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز ایران ژانویه ۲۰۲۰ مسابقات تیمی قهرمانی جهان را پیش رو دارد كه آنجا سهمیه المپیك توكیو هم توزیع می شود. بدین جهت این مسابقات اهمیت زیادی برای تیم ایران دارد. با عنایت به اینكه فدراسیون وارد دوران سرپرستی می شود، باید دید برنامه های تیم ملی تا حضور در قهرمانی جهان پرتغال اجرایی می شود یا خیر.
جمیل لطف اله نسبی در این مورد به ایسنا اظهار داشت: ما نگرانی از این بابت نداریم و از همان ابتدای سال، برنامه هایی تیم ملی نهایی شد و بخاطر منافع ملی باید این برنامه ها اجرایی شود. مقرر است نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی و امین احمدیان تا چند روز دیگر در مسابقات اتریش شركت نمایند. بعد از آن اردویی داخل ایران داریم و سپس ۲۴ دی ماه به مجارستان می رویم و اردوی مشتركی با مجارستان خواهیم داشت و در نهایت عازم پرتغال خواهیم شد.
لطف اله نسبی در پاسخ به این پرسش كه برادران عالمیان برای حضور در اردوی تهران و مجارستان مشكلی نخواهند داشت، اشاره كرد: برای مجارستان كه مشكلی ندارند چون آنها درست است در لیگ فرانسه هستند اما با هم در مجارستان زندگی می كنند به این علت كه هزینه ها كمتر است. از طرفی یكی از مربیان مجارستان كمك زیادی به آنها می كند. برای اردوی تهران هم تا آن موقع فكر می كنم مسابقات لیگ تعطیل شود و بتوانند به احتمال زیاد در اردو شركت نمایند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینكه چقدر خوشبین است ایران در مسابقات تیمی قهرمانی جهان صاحب سهمیه شود، اظهار داشت: مسابقات كه خیلی مشكل است اما چون تیم خوبی داریم این احتمال وجود دارد كه بتوانیم سهمیه بگیریم و خوشبین هستیم. فقط امیدوارم انتخابات فدراسیون زود اجرا شود چون زمانی كه فدراسیون رئیس دارد با زمانی كه در دوران سرپرستی است تفاوت زیادی دارد و زمانی كه فدراسیون رئیس دارد احساس مسئولیت نیز بیشتر است.1398/08/20
09:50:46
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: اردو , المپیك , تنیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری