هانیه رستمیان:

كارم در المپیك دشوار می باشد

كارم در المپیك دشوار می باشد به گزارش اسب من بانوی المپیكی كشورمان اظهار داشت: بعد از كسب سهمیه المپیك كار سختی پیش رو داریم و امیدوارم در المپیك نتیجه خوبی بگیریم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، هانیه رستمیان در مورد كسب سهمیه المپیك توكیو ۲۰۲۰ در مسابقات قهرمانی آسیا تصریح كرد: خوشحالم كه سومین سهمیه تیراندازی برای المپیك ۲۰۲۰ را كسب كردم. از مربیان و كسانی كه در این راه به من كمك كردند، تشكر می كنم و این سهمیه را به خانواده ام تقدیم می كنم.

ایشان در ادامه اضافه كرد: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بالا بود و خدا را شكر كه عملكرد خوبی داشتم و به سهمیه المپیك دست یافتم. امیدوارم سایر تیراندازان هم در ایام باقیمانده بتوانند سهمیه حضور در المپیك را كسب كنند.

بانوی المپیكی كشورمان در مورد این كه هند و چین در تپانچه در آسیا حرف زیادی برای گفتن دارند، اظهار داشت: رقبای سخت ما آسیایی هستند. چین و هند در جهان و المپیك هم حضور دارند و رقیب اصلی ما محسوب می شوند. مطمئنا كار سختی پیش رو داریم و امیدوارم در المپیك نتیجه خوبی بگیریم.

گفتنی است تابحال نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در تفنگ بادی و هانیه رستمیان در تپانچه موفق به كسب سهمیه المپیك ۲۰۲۰ توكیو شده اند.
چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و كسب سهمیه المپیك از ۱۴ تا ۲۳ آبان ماه در شهر دوحه قطر در حال برگزاری است.

1398/08/16
20:35:01
5.0 / 5
4530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری