ادامه مدیریت رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان بعنوان سرپرست

ادامه مدیریت رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان بعنوان سرپرست اسب من: رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان كه از سمت خود كناره گیری كرده با حكم وزیر ورزش بعنوان سرپرست، مدیریت در این فدراسیون را ادامه خواهد داد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، حمید علی صمیمی كه پیشینه همكاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران را دارد از ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان استعفا كرد تا باردیگر در این نهاد فعالیت های خودرا پیگیری كند.
استعفای صمیمی با موافقت وزیر ورزش همراه شده اما در عین حال وی حكم سرپرستی در فدراسیون ورزش های جانبازان و معولان را گرفته است. طبق حكمی كه مسعود سلطانی فر برای صمیمی زده، مقرر است وی تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی امور مدیریتی این فدراسیون را پیگیری كند.
صمیمی در حالی از ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان كناره گیری كرده كه تنها ۲۱ ماه از دوره مدیریتی وی در این فدراسیون می گذشت.
وی در مجمع انتخاباتی كه بهمن ماه سال ۹۶ انجام شد با اكثریت آرا بعنوان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برگزیده شد و بدین ترتیب به عمر مدیریتی ۳۲ ساله خسروی وفا در این فدراسیون تمام كرد.


منبع:

1398/08/14
23:00:26
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: فدراسیون , مدیریت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری