عبدالحمید احمدی:

برخی از هنجار شكنی ها از فضای خارج ورزش وارد استادیوم می شود

برخی از هنجار شكنی ها از فضای خارج ورزش وارد استادیوم می شود به گزارش اسب من سی و سومین جلسه كمیسیون فرهنگی ورزش كشور با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف و به ریاست معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این وزارتخانه برگزار گردید.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، عبدالحمید احمدی در ابتدای این جلسه به اشاره به حضور گسترده مردم و جامعه ورزش در راهپیمایی روز اربعین اظهار داشت: علاوه بر حضور چشمگیرجامعه ورزش در راه راه پیمایی، ادارات كل ورزش و جوانان هم در تسهیل مسیر راهپیمایی برای عزاداران حسینی تلاش بسیاری كردند.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان افزود: راهپیمایی روز 13 آبان هم با برنامه ریزی ویژه و با هماهنگی تمامی دستگاه ها و مشاركت جامعه ورزش كشور به خواست خدا با قدرت كامل برگزار می شود.
وی ادامه داد: طبق مصوبه جدید شورایعالی انقلاب فرهنگی در باره مبحث حجاب و عفاف كه ابلاغیه جدید آن بعد از بازبینی به تمام دستگاه ها همچون وزارت ورزش و جوانان ابلاغ گردید به دستور سلطانی فر قرار شد كمیته عفاف و حجاب در وزارت ورزش و جوانان تشكیل گردد تا این مصوبات را دقیق اجرا نماییم. با عنایت به حساسیت های خاصی كه در حوزه ورزش وجود دارد روی این مورد تمركز ویژه داریم.
احمدی تصریح كرد: با پیگیری ویژه وزیر ورزش و جوانان در مورد مواردی كه در بعضی رویدادهای ورزشی سبب ایجاد نگرانی هایی شده "كمیته صیانت از ارزش های اخلاقی و حرفه ای ورزش كشور" را تشكیل دادیم تا به كمك نهادهای ذیربط یك بازخوانی در شرایط برگزاری رویدادها داشته باشیم. باید برخی از هنجار شكنی ها كه از خارج از محیط ورزش وارد این فضا می شود بررسی دقیق شود و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شود لدا ما تاكید بر فعالیت جدی و بیشتر این كمیته داریم.
او در انتها اظهار داشت: فرهنگ سازی برای حضور در ورزشگاه ها نكته ای است كه با عنایت به ظرفیت صدا و سیما و چهره های اثرگذار نباید از آن غافل شویم. گاهی حركت اشتباه یك مربی مثل آتشی بر انبار باروت است. همزمان با برگزاری دوره های آموزشی باید راهكارهای پیشگیری از چنین حركاتی را هم بررسی نماییم.
منبع:

1398/08/12
23:00:25
5.0 / 5
4733
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری