مقصودلو با مجموع ۳ برد در مسابقات بزرگ سوئیس پایان یافت

مقصودلو با مجموع ۳ برد در مسابقات بزرگ سوئیس پایان یافت اسب من: پرهام مقصودلو تنها نماینده شطرنج ایران در مسابقات بزرگ سوئیس با مجموع سه برد، هفت تساوی، یك باخت و افزایش واحد ریتینگ، به كار خود در این رقابت ها تمام كرد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، دور یازدهم و پایانی مسابقات بزرگ سوئیس شامگاه دوشنبه اجرا شد.
در این دور از مسابقات پرهام مقصودلو در مصاف با سوپر استاد بزرگ «راد سلاو ویتاشك» با ریتینگ ۲۷۴۸ به تساوی دست یافت؛ این هفتمین تساوی پرهام مقصودلو در مسابقات بزرگ سوئیس بود.
این نماینده كشورمان كه به دعوت از فدراسیون جهانی شطرنج در رقابت های بزرگ سوئیس شركت كرده بود، قبل از دور یازدهم و پایانی، در رقابت با سوپر استاد بزرگان روسیه (سه نفر)، سوپر استاد بزرگان چین (دو نفر) و نماینده آلمان، صاحب تساوی شده بود.
مقصودلو نمایندگان اسپانیا و اوكراین و همین طور سوپر استاد بزرگ هندی را شكست داده بود ضمن اینكه در مصاف با سوپر استاد بزرگ ویتنام نیز تنها شكست خودرا متحمل شد.
بدین ترتیب پرهام مقصودلو با مجموع سه برد، هفت تساوی، یك باخت و مجموع ۶.۵ امتیاز، به كار خود در مسابقات شطرنج بزرگ سوئیس تمام كرد.
این نماینده ایران به واسطه عملكرد قابل قبول در مسابقات سوئیس، ریتینگ خودرا به ۲۷۴۸ افزایش داد.
مقصودلو با ریتینگ ۲۶۶۴ در این رقابت ها شركت كرد.


منبع:

1398/07/30
19:05:50
5.0 / 5
4228
تگهای خبر: رقابت , شركت , شطرنج , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری