دكتر نوروزی خبر داد؛

آموزش بیشتر از ۳ هزار نفر در كنگره سراسری پزشكی ورزشی

آموزش بیشتر از ۳ هزار نفر در كنگره سراسری پزشكی ورزشی به گزارش اسب من رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی اظهار داشت: خوشبختانه در جریان كنگره سراسری پزشكی ورزشی بیشتر از ۳ هزار نفر آموزش های تخصصی در زمینه های در رابطه با پزشكی ورزشی را فرا گرفتند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، چهاردهمین كنگره سراسری پزشكی ورزشی و نمایشگاه تجهیزات پزشكی عصر روز جمعه پس از سه روز در كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان پایان یافت. دكتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی و دبیركل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با بیان تحقق اهداف از پیش تعیین شده در این كنگره اظهار داشت: كنگره های پزشكی ورزشی فدراسیون هر دو سال یك مرتبه برگزار می گردد و كنگره چهاردهم با استقبال خوبی از سوی پزشكان، مربیان، ورزشكاران و دانشجویان همراه بود و طی آن ۱۰۲ سخنران در چارچوب سخنرانی و پنل و كارگاه و ۱۲ مقاله به صورت پوستر عرضه و ۱۹ كارگاه كاربردی برگزار گردید و در مجموع بیشتر از ۳ هزار نفر تحت آموزش قرار گرفتند.
دبیركل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اضافه كرد: یكی از تفاوت های این كنگره با كنگره های گذشته این بود كه تلاش كردیم از تعداد سخنرانی ها و كارهای تكراری كاسته و به مباحث كاربردی تر بپردازیم كه با استقبال خوبی همراه بود و شاهد بودیم كه حتی تا روز آخر تمام كارگاه ها با استقبال بالای علاقه مندان همراه بود.
نوروزی تصریح كرد: در بعضی كارگاه ها و سمینارها بیشتر از ۶۰۰، ۷۰۰ نفر حضور داشتند كه این مهم نشان از برگزاری هدفمند بود و خوشبختانه با وجود استقبال بالا، نظم خوبی بر روند برگزار حاكم بود و بدون هیچ گونه وقفه ای تمام برنامه های از پیش تعیین شده اجرا شدند.
رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی با قدردانی از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و انجمن علمی پزشكان ورزشی، اضافه كرد: این عزیزان در برگزاری این كنگره نقش مهمی ایفا كردند و قدردان آنها هستیم.
نوروزی در مورد نمایشگاه تجیهزات پزشكی اظهار داشت: این نمایشگاه با رویكرد پشتیبانی از تولید ملی برگزار گردید و خوشبختانه در این بخش هم شاهد استقبال بالای تولید كنندگان و همینطور بازدید كنندگان بودیم.
رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی تصریح كرد: با وجود موفقیت های چشم گیر كنگره بطور قطع در ایام آینده نشست های كارشناسی و صدمه شناسی لازم را برگزار خواهیم كرد تا در دوره های آتی كنگره های پزشكی ورزشی از نقطه نظر كیفی و كمی همچنان سیر صعودی داشته باشند.

1398/07/28
16:32:11
5.0 / 5
4093
تگهای خبر: آموزش , پزشك , تخصص , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری